Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek soha nem fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek soha nem fogok hallani felőle?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem válaszol az üzeneteidre egy hónapja, de azelőtt beszéltetek, és mondta hogy nincs jól, és nem is elérhető annyit mint régen, és nem vagyok se archíválva, se letiltva, pénteken felhívtam, nem vette fel, nem is nyomta ki, és írtam hogy nem akarok semmit, csak továbblépni, de mondani akarok neki valamit! Azóta se kaptam választ, tudom hogy nagyon rosszul hangzik, de megvan az oka, de ha tényleg vége lenne köztünk megfogta volna ezt az alkalmat, és ha meg szépen (hogy később vissza tudjon jönni ha akar) is de lezárta volna, a fiúk azért ghostingolnak általában mert meguntak de nem akarnak ők lenni azok akik kimondják, ezért várnak amíg te állsz fel! De it semmi! És 3 napja nem is volt elérhető, mikor mindennap fent szokott lenni többször is! Más valakije biztos nincs mert akkor is legalább archivált volna instán, de megtudom jelölni úgyhogy nem csinálta! És nem olyan fajta aki csak úgy szó nélkül otthagyna amikor adtam neki lehetőséget hogy lezárjuk, és megse nézte!

ma 07:00
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és 2 hónapja ismerjük egymást, de nagyon sok mindenen keresztül mentünk, rengeteg lehetőség lett volna hogy ott hagyjon de sose tette meg, és nem is mondta egyszer se hogy “de nem is vagyunk együtt “
ma 07:00
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja és meg a veszekedések után is ő volt az aki mindig hívni akart, szoval ez sose volt megszokott tőle
ma 07:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszol 1 hónapja = Leszar téged. Felesleges erről egy regényt írni és reménykedni. Nem, nem érdekled.
ma 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki nem válaszol az üzeneteidre egy hónapja, de azelőtt beszéltetek, és mondta hogy nincs jól"


Nincs jól már a gondolatától se, hogy innentől írnia kelljen neked.

Őszintén kérdezem, meddig várnál rá? Az egy hónap nem volt túl sok már most is? Nem rossz minden egyes nap reménykedni, majd pofára esni újra és újra? Megér az az ember ennyit? Nalátod...

Én ilyenkor azt szoktam mondani: ami nem megy, nem kell erőltetni.

ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen le sem sajnál téged...és nincs gerince ezt a szemedbe mondani.

Mikor ilyen hitegetések meg ködös eltűnések felmerülnek, előkerül a hazugság is keményen.Nincs értelme reménykedned a semmiben.

ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!