Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor és randizáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor és randizáskor mi az ami már etikátlan viselkedésnek számít?

Figyelt kérdés
Eléggé megváltoztak az ismerkedős trendek, ez tény. De mi az ami manapság még belefér, mi az ami határeset, és mi az ami már teljes mértékben tiszteletlenség, vagy épp aljasság a másik féllel szemben? Mivel férfi és nő viselkedése is eltérő a randizáskor, így lehetőség szerint nemeket megadva várnám a választ. Mi az ami manapság etikátlan viselkedés lenne egy férfitól? És mi az ami manapság etikátlan viselkedés lenne egy nőtől?

ma 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Nő vagyok, és elvarom, hogy randin a ferfi legyen úriember, fizesse a szamlat, nyissa ki az ajtót, stb.

De! Eszembe nem jutna ugy randizni, hogy tudom, hogy nem érdekel az illető, es ingyen vacsira pályázok! Ezt itt nem régen olvastam, és nagyon gusztustalannak tartom!


Férfiak részéről, ha nem mondja meg, hogy nős és/vagy csak szexet akar


34N

ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Etikátlan ha primitív szexista vicceket ejt, nem nyitja ki a kocsiajtót, ha szídja az exét, ha aranyásózza a nőket, végülis kevés a normális férfi szóval estig sorolhatnám.
ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja, kinek mi az etikátlan.

Pl első randin szexuális utalásokat tenni, taperolni a másikat, de ugyanez a dolog egy másik embernek meg belefér.

Vagy meghívni a másikat, és fizetésnél meg mondja, hogy külön fizessenek.

ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Amik nekem túlmennek pl szálljak be a kocsiba elvisz kajálni shoppingolni, meg lehetne is vmi..-tipusu felajánlások. Vagy fel akar hozzám jönni.

Vagy vegig sétát padoncsövezős és unalmas beszélgetesek. Nem visz sehova, nem hív el sehova, nincs semmi. Mintha vmi kollegámmal beszélnék csak, vagy egy szomszéddal lementem volna kávézni. Ja a szomszéddal legalább kávézunk is:D

Aztán ha kiosztanak, hogy nem az a lényeg hogy legyünk valahol utcán állva is lehet beszélgetni.(randin hisztik meg vitatkozások..mi lenne később?)

Vagy csak rámtapad en pl megyek akárhova vasárolni vagy intézni a dolgaim, és mellémcsapódik és neki ez randi es ilyenektol várja hogy majd egyszer felviszem magamhoz. Meg örül is az esőnek hátha azért felviszem magamhoz, hogy ne kint legyünk.

Aztán beszabályozások: hova megyek randi utan kikkel találkozom miert nem veszem fel meg stb(egyszer találkoztam/ beszéltem vele 20 percet aztán már nem mehetek el randi után szabadon a bnőimmel se sehova..)

Vagy aki meg is hív de lesi a pultost, összekacsintgatnak, vagy más nőket miközben Velem randizik!

Vagy randin csak magárol beszél nem érdekli én miket mondok, szinte rám se néz, mintha én se érdekelném, raadásul unalmas dolgokat mond mint vmi állásinterjun(mikor hol élt dolgozott miért mentek szét kit keres stb), en meg hallgassam, nem is érdekli nekem milyen az életem én kit keresek, nincs egy bók se, szerintem a nevem se tudja.., aztán csodálkozik miért nincs 2.randi.(ilyen rengeteg van akiből dől a szó, a tyúk.szaros életéről mint vmi vénasszonyok hogy pont meg soha nincs a végén én meg azon agyalok hogy lépjek már le)

Aztán nem birom akik nem férfiak. Hátizsakkal jár tizoraikat csomagol magának tömegkozlekedik, szerencsétlen az életben, se karrier se célok nem tudja mit akar, de hol itt melozik hol ott- en ebből màr kinőttem kész férfi kéne. Kémia meg persze kanyarban sincs. Nem közelít, nincs szikra forró levegő sem, flört sem, semmi. Kb megint ugy érzem magam, mintha nem is randin lennék egy férfival, hanem vmi kollega vagy akárki aszexel nemtelennel sima emberrel csak.


Nagyon sokszor komolyan azerr nem akarok randit mert a masik csak arrol ir hogy találkozunk e. Arrol nem, hogy tervezne vmit és nyilván semmit, különben írná. En meg nem akarok céltalan csövezni kóvályogni az utcán es hallgatni.

Erre azt szokták írni majd kitaláljuk. Hát nincs kitalálva semmi.

Leparkol es setalunk egy utcahosszt, vagy jön a szálljak be rész vagy ÉN vigyem őt szórakozni vagy pubokba vagy akárhova. Hát nem fogom!

ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen státuszról beszélünk... Más a szitu egy alacsonystátuszú közösségben és megint más egy fehérgalléros, intellektuális körben
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4.

Jó írás.

De Valszeg pont azért nyomulnak Élőben és próbálnak spontán ott valamit elérni egyből veled, mert online a te típusod nem hajlandó se kommunikálni se válaszolni.

Sőt ha egy ilyen csajnak mint te leírná egy neked is tetsző pasi, hogy

Szia. Szimpatikus vagy, van kedved elmenni valahova?

Még le is tiltanád.

Vagy Max ilyen 1 szóban annyit írnál vissza, hogy van.

Na most ilyen 1 szavas kommunikációból meg vergődjön a pasi és építsen fel ismerkedést?


Szóval a te típusodnál tényleg csak az marad, hogy Élőben a véletlenben bízva összefutok vele pl a közértben és megpróbálom randiba átvinni a dolgot.


Ott meg viszont ahogy írod már a pasitól függ, hogy vesz egy bort amit megisztok a padon.

Vagy elvisz valahova,egy klassz programra és jól érzitek magatokat.

ma 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6.vok

Szóval a te típusodat azért nehéz felcsípni, mert te választó vagy, nem pedig választott, mint a legtöbb nő.

Neked megteszik valaki és kész.

Te csak őt akarod, körbe ugrálod, más eleve szóba se jöhet a te típusodnál.

Így meg persze hogy zavar ha próbálkoznak mások és csak a szánalmat látod bennük.

ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 retektorta ***** válasza:

"nyissa ki az ajtót"

Legnevetségesebb dolgok egyike, amikor a nő nem tudja, hogy mikor NEM ő megy előre. Párat már letapostam így, aztán néznek csodálkozva. Másik, amikor a pasi ki akarja nyitni és nyitva tartani a nő előtt a BEFELÉ nyíló ajtót. De az a fránya ajtó erősebb mint ő, és próbálja nyújtott karral hátsó váll deltából megtartani, de egy gyenge szar, és az ajtó rácsukódik a nőre :)

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 retektorta ***** válasza:

"mert te választó vagy, nem pedig választott"

MINDIG a nő választ. Minél hamarabb megértitek ezt, annál kevesebb problémátok lesz a nőkkel.

ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Tegnap már mikor jönni akart vki 100 km-röl, már előre jeleztem hogy egy séta kávé miatt ne tegye. Felesleges.

"De majd kitaláljuk".

Erre mondtam én nem játszok idegenvezetőt.(nem fogom en vinni a pasikat szórakozni kikapcsolódni meg akárhova. Meg magamhoz se..)

Ne várjon mást tőlem ha jön, nem szállok be a kocsiba meg nem megyek szallodába se..

Erre annyit írt:"Értem."

Se többet se kevesebbet

Na be is fejeztem vele a csetet.

ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!