Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedéskor és randizáskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor és randizáskor mi az ami már etikátlan viselkedésnek számít?

Figyelt kérdés
Eléggé megváltoztak az ismerkedős trendek, ez tény. De mi az ami manapság még belefér, mi az ami határeset, és mi az ami már teljes mértékben tiszteletlenség, vagy épp aljasság a másik féllel szemben? Mivel férfi és nő viselkedése is eltérő a randizáskor, így lehetőség szerint nemeket megadva várnám a választ. Mi az ami manapság etikátlan viselkedés lenne egy férfitól? És mi az ami manapság etikátlan viselkedés lenne egy nőtől?

ma 12:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8 nekem tökre tetszik ha kinyitják az ajtót..
ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 retektorta ***** válasza:
11 Ezt én értem, csak van ennek egy elfogadott szabályrendszere (etikett). Én igyekszem ehhez tartani magam, és vicces, amikor a hölgy ezt nem ismeri.
ma 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem is kell ismernie a holgynek semmit. Párom úgy csinálja hogy szinte észre se veszem.

Megyek a kocsihoz erre jé már ki is van nyitva az ajtó, es ahogy beteszem a lábam jé már be is csukta.

Mintha tök automata lenne a kocsi. Mondtam neki csinálja meg azt is mikor lezár hogy kacsinthatna a fenyszórója:D


Egyszer volt vicces szitu akkor pont lestek az ablakbol az irigy szomszedcsajok is(engem mindig lekvznak irigyek megkeseredettek gunyolnak hogy szerelmes vagyok..)na es akkor is kinyitotta a párom az ajtot de en a hatso ulesre kezdtem pakolni a táskám tehát en meg kinyitottam a hatso ajtot es addig ott állt es várt mint egy katonatiszt hogy mikor szállok be előre. Ezen mi nevettunk a szomszedokat meg ette a penész hogy én hogy körbe vagyok nyalva:)(mivel végig lestek az erkélyről)

Aztán rengeteg öleles felkap puszi is megy.

Ök meg sárgulnak csak állandoan.

ma 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hu mikor először beszálltam a kocsijába feltettem töltőre a telom es nem is tudtam de azonnal rá is állt a kocsi rendszere aztán hivott az exem (mert meglátott a másikkal)kicsengett a kocsiban! Es ki volt végig hangositva amit beszéltunk:D
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"tizoraikat csomagol magának"

Már ez is baj, beszarok 😀

ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

De ez mi égő màr. Es olyan is vokt aki mellettem áll neki kolbászos szendvicset enni. Es szagolhattam a kolbászt.


Kritikán aluliak.

ma 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!