Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy beszélgetést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy beszélgetést elkezdeni vagy elindítani egy ismerkedést?

Figyelt kérdés

Végre fel mertem regisztrálni egy oldalra, mert élőben semmi esélyem.

Írtam sablon szöveget lányoknak és nem is egy lány írt vissza, hogy beszélgetnének vaggy ismerkednének.

De most mit írjak?

Kankérdezgetem, akkor az olyan mint egy interjú és csak faggatom.

Csak magamról meg nem akarok írni, mert az olyan mintha önimádó lennék.


Ti hogy kezdtétek? Írjátok valami tanácsot légyszí, mert nem megy ez nekem.


tegnap 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Beszélgetni kéne, de te ha kérdezel és nem kérdez vissza, nem dob be témát akkor inkább hagyjad.
tegnap 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Beszélgetni bármiről lehet... Munka, hobbik, utazás, érdeklődési kör, családi témák, álmok, célok az életben, háziállatok, zene, film, sorozat, bármi.

Úgy is el lehet kezdeni, hogy mondjuk megkérdezed "milyen napja volt? :)".

Ezek jó alkalmak gyakorolni nagyon!


Csak sokáig ne húzd el szerintem, hogy élőben is találkozzatok. (körülbelül 1 hét/5 hosszabb levél után azért illik elhívni vhová, ha jól megy a beszélgetés)

tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezz valamit róla, lehetőleg olyat, ami kifejtős és beszélgetésindító is lehet. Mondjuk azt, hogy mit szeret csinálni a szabadidejében. Sablonos, de mivel tulajdonképpen idegen, megfelel kezdésnek. Jó esetben szívesen mesél róla, ha valami érdekes, arról még tudsz kérdezni, te is mesélhetsz a saját hobbidról. Arra jó, hogy valahol elkezdjétek a beszélgetést és kicsit megismerd.
tegnap 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Mintha egy baratoddal beszelgetnel.
tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Izé bocs, de ha élőben semmi esélyed akkor miből gondolod, hogy a netről menni fog??? Előbb-utóbb ki kell lépni a netről, s ha élőben nem tudsz kémiát, vonzalmat csiszolni akkor bukta az egész story! Olyan meg nincs, hogy valaki a neten szeressen beléd, mert minden személyesen dől el!!!
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1. Na jó de miről? Az első mondatom lenne ehhez a lányhoz. Ezért vagyok elakadva.


2. Köszi a tanácsokat. Amúgy én tényleg félénk vagyok. Tuti nem merném egy hét után elhívni.


3. Nem akarok sablonos lenni, de így, hogy nem ismerem lehet, hogy tényleg nem lesz ciki.


4. Akivel még soha nem beszéltem? Ez érdekes.

tegnap 21:54
 7/9 A kérdező kommentje:

Élőben azért nincs esélyem, mert nem merek megszólítás lányokat.

Volt már barátnőm és több olyan lány is volt aki járni akart velem.

Baráti társaságban, ismerős ismerősével azért tudok ismerkedni, csak már jó idelye semmi.

tegnap 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Huh látom ez tényleg nem lesz egyszerű történet... a barátaiddal, ismerősökkel miről szoktál beszélgetni??? Na pont ugyanolyan kommunikáció az ismerkedés is, csak egy idő múlva elkezded terelni a témát bizonyos irányba ;)

Amúgy bro' szerezz először némi kommunikációs rutint, mert ahogy látom abban még kellene fejlődnöd.

tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ideje" - pontos j-vel írják :)

Akkor vedd úgy, hogy a csaj ott ül egy ismerős társaságban. Miről dumálnál vele? Na pont ilyen lazán vedd a netes ismerkedésnél is. Nem kell rágörcsölni, csak spontán, lazán ami jön.

tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!