Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szégyellnem kellene,ha sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellnem kellene,ha sportos férfiként/183 cm,85 kg/ 200 kg feletti nővel randizok?

Figyelt kérdés

Egyelőre nem találkoztunk,mert nagyon gátlásos a hölgy.Én vállalom az ízlésemet,de biztos furcsán nézünk ki együtt,kb.130 kg-mal nehezebb nálam.

Ettől függetlenül nem érzem cikinek vele mutatkozni,mert nekem tetszik.

De el tudom képzelni,ha mondjuk beülünk egy étterembe vagy sétálunk az utcán.....



ma 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Kamu
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Altalánosban mikor kimentünk papirgyujtesre mindenhova becsöngetve van e ujsagpapir, egyszer olyanok nyitottak ajtót, ahol a nő bakker mint vmi 2 ajtos szekrény(nem kövér hanem atomkövér kb 120 kg-?), a pasi meg az avteljes árlagos 80 kg- s kb.


Örök traumatikus élményem maradt.

Nem is a nőn akadtam ki inkább hanem a pasin hogy valszeg beteg aki ilyennel van..

ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*Es voltam kb 12 éves asszem.
ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés a hölgy..
ma 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindennap a kisebbsegi komplexusaival kell majd kutdened hogy de nekem igy tetszel hidd már el oke nem megyunk strandra akkor az is tetszen benne.
ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem kamu.Remélem én is szerencsés leszek,ha találkozunk.Nagyon várom!
ma 19:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamu. Túltoltad. Ha azt írtad volna, hogy 100 kiló feletti az még hihető lett volna. De 200 kiló felett nem is nagyon vannak emberek Magyarországon. Ez inkább Amerikában jellemző, ahol daruval emelik ki a delikvenst, hogy kórházba tudják vinni.
ma 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
200 kilós ember nincs Magyarországon...... Kamu!
ma 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Több 200 kg feletti ember van,mint gondolnátok.Csak az utcán keveset lehet látni.Őszintén írtam,persze nem kötelező elhinni.

Arra vagyok kíváncsi milyen lesz a reakció,ha megjelenek valahol egy 220 kg-os nővel?

ma 20:22
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
De akkor hol vannak? A négy fal között? Soha senki nem látott még 200 kilós nőt Magyarországon.
ma 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!