Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nő erősen sportos alkat, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő erősen sportos alkat, és ha kettesben vagyunk akkor direkt zavarba hoz az erős testi adottságainak kiemelésével. Tudja, hogy nagyon bejön nekem. Ezzel gyorsítani akarja az ismerkedési folyamatot ? Vagy direkt szívat ? Kolléganő...

Figyelt kérdés
aug. 20. 14:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Többször előfordult már, hogy nem köszönt, levegőnek nézett mikor találkoztunk.
aug. 20. 14:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Kihiv szkanderozni vagy mi van?
aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Szedd össze a tökeidet és hívdd el randizni.
aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most végül is mi akar lenni e kérdésed lényege? Akartok egymástól valamit, szeretnél össze jönni vele? Tetszik, hogy erős, sportos? Zavar, hogy olykor kiemeli testi adottságait?

Hol, milyen szituációban néz téged levegőnek? Pl. a munkahelyen?

Szerintem ha neked tényleg bejön, szerezd meg a kegyeit minél hamarabb! Nekem bejönne egy ilyen nő.

aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szívat, mert tudja, hogy bejössz neki, de ő tudja, hogy kit akar választani, hisz a nő választ mindig.
aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem veszem komolyan, mert szerintem szívat. Viccesen mondom neki, hogy fú de jó nézel ki. Őt komolyan venni ? Lehet egy hétvégi buliban ugyan ezt csinálja, élvezi, hogy kapós a műsora. Haját igazgatja, közbe befeszítget stb. Mintha testépítő versenyen lenne.
aug. 20. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit sportol ez a nő! Nagyon izmos? Erősebb nálad? Ha neked bejön, miért nem engedsz neki? Tartasz tőle? Tedd magadévá!
aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A vonzalmat nem lehet ilyenekre alapozni. Egyszerűen jeleket küld. Ha neked bejön, akkor ez azt jelenti, hogy érdemes lenne kezdeményezned.


Ha esetleg mégsem úgy van, akkor igazándiból ő küldött félreértelmezehtő jeleket. Szóval ne foglalkozz ezzel a részével. Te vedd úgy, hogy igenis vonzalomból küldi neked ezeket a jeleket, és menj, és próbálkozz be, ha tényleg bejön neked.

aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!