Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen programot csináljunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot csináljunk munka után kettesben a párommal?

Figyelt kérdés
Voltunk már a hónapban moziban, filmeztünk otthon, mentünk étterembe enni/sütizni. És szeretnék vele kettesben valami programot csinálni, de nincs ötletem. Az is jó, ha nem kell hozzá kimozdulni, pl sakk (azt nem szeretjük, de példának hoztam csak). Ti mit szoktatok csinálni, tudtok valamit ajánlani?

2023. okt. 16. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Társas, közös főzés. Pl az ego társast mi nagyon szeretjük.
2023. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
It takes two egy zseniális játék PC-re, próbáljátok ki! Egyébként kirándulás, fürdő, társasjáték (akár barátokkal).
2023. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mi mindig úgy csináltuk hogy sok strand, és én el kísértem oda ahová mennie kellett.


én nem szerettem társasjátékozni mert nem akarok barátnővel kompetitív e versengeni. mert ő ügyes én meg béna, pont e miatt nem játszottunk cs:go - t sem 1v1 ben mert én szeretem de neki rosszul esett volna ha 10/3 ki kap. nekem is rosszul esik ha mindig veszítek társasban.

2023. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi pl sakkozunk 🤣🤣🤣

De pl. ajánlom a WR élményt. Mi nagyon elveztük :)

2023. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Etessetek kacsát a Városligetben.
2023. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szeretünk szép házak között sétálni és az embereket fik@zni :-) Kitűzünk egy kajáldát és elmegyünk enni. Egy doboz tejért elmegyünk a város túlfelén lévő boltba. Közben beszélgetünk, így mindegy, mert minőségi időt ad.
2023. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szeretünk römizni. Esténként egy héten legalább kétszer van römi parti, persze nem pénzre. Vagy van egy jó társasjáték, a scrable. De ez már nehezebb. A kirándulást tudom ajánlani, de nem hétköznapra, hanem hétvégére, vagy szintén hétvégén egy-egy olyan helynek a felkeresését, ahol még nem jártatok, elő a térképet, és lehet böngészni: Gödöllői kastély, ahol most Sissiről nyílt kiállítás, igaz, kicsit drága a belépő, de a parkja is nagyon szép, ott is lehet sétálni, vagy menjetek el Szentendrére, vagy ha tudtok biciklizni, amíg jobb idő volt, lehetett volna kibiciklizni - ha bp-iek vagytok - a Római fürdőre, az Óbudai szigetre, aztán ősszel már lehet menni színházba,operába stb.
2023. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
folyt.: de hétköznap nem szoktunk sehova sem menni, hazamegy mindenki a saját lakásába, takarít, megfőzöm a hétvégi ebédet pénteken, hogy hétvégén már ne legyen vele gond pl.Ha van jó műsor a tv-ben, akkor azt nézzük/nézem.
2023. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos itt a tél, a kintléttől mindenki fél.

Behúzódunk bekuckózunk.

Valahogy el kell ütni ezt a fránya 4-5 hónapot.

Valakitől hallottam, hogy lehet venni olyan társasjátékokat, ami 18 éven felülieknek van.

Szex, és erotika centerekben.

Szexualitás jellegűek.

Néhány estét ezzel is fel lehet dobni.

2023. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!