Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyakran van időtök/tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran van időtök/tudtok kettesben lenni a férjetekkel a gyerekek mellett?

Figyelt kérdés
Sok ilyen választ olvastam itt gyakorin is, hogy a gyerekek miatt romlik meg a kapcsolat, mert már nincs kettesben töltött idő, stb.
2023. jan. 3. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de csak mert mozaikcsalád vagyunk. Kb rotációs rendszerben jönnek-mennek a gyerekeink - férjemnek 2, nekem 1 - és van, hogy napokig csak ketten vagyunk.

Megmondom őszintén, ha eleve úgy kezdődött volna az életünk, hogy összeköltözünk és hipp-hopp 3 gyerekkel nonstop, szerintem nem maradtunk volna együtt, mert esély nem lett volna a kettőnk kapcsolatát megszilárdítani.

2023. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem a gyerekek miatt romlik meg, hanem a pár miatt, akik már nem szerveznek programokat kettesben.
2023. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát most annyira nem, de csak mert a kicsi még csak 2 hónapos, így ő folyamatosan velünk van, bár legalább sok vizet nem zavar, beszélgetni lehet mellette. A nagy ovis, így hétköznap napközben nincs itthon, a férjem meg itthonról dolgozik (meg mielőtt szültem, én is HO voltam), szóval így relatíve könnyen megoldjuk. De ha nem lennénk itthon egész nap mindketten, akkor nagyon nehéz lenne megoldani, még úgy is, hogy van egy nagyon lelkes nagymama, aki bármikor szívesen jön és ugrik a lehetőségre, hogy unokázhasson. Hétvégente simán van olyan, hogy csak este, miután már mindkét gyerek alszik (9 után kb) tudunk először érdemben egymáshoz szólni, de akkor meg már fáradtak vagyunk, és jobb esetben is csak megnézünk együtt egy filmet összebújva, amibe jellemzően bealszok.
2023. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 2 gyerek, a nagy ovis, a kicsi baba, itt HO nincs, este vagyunk együtt, miután a gyerekek elaludtak. Szerencsére a kötődés most is nagyon megvan köztünk, nem mondanám hogy elhidegültünk, de a minőségi együtt töltött idő hiánya tényleg kemény tud lenni. Még úgy is, hogy a gyerekeinkkel közösen töltött idő egy részét (amikor igazán együtt vagyunk, nem csak a gyerekekkel zsonglőrködve próbáljuk a mindennapi teendőinket teljesíteni) is oda tudom sorolni a párkapcsolatot ápoló élmények közé.
2023. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!