Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A sportos az egyenlő az izmossal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sportos az egyenlő az izmossal?

Figyelt kérdés

Ha beírom a keresőbe, hogy sportos férfi testalkat, akkor izmos ténylegesen kigyúrt férfiakat ad be. Viszont több lánytól is hallottam már, hogy nekik nem annyira jön be a gyúrt alkat, csak legyen kicsit "sportosabb".

Akkor az most mégis milyen?

Nők! Tudnátok képet linkelni általatok valóban sportos alkatról?



máj. 27. 18:24
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Valóban sportosnak vélt alkatról*
máj. 27. 18:24
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem
máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy bármilyen versenysportoló testalkatát nézd meg, aki nem testépítő.

Az országúti kerékpárosok vagy a karatésok pl kifejezetten izmos emberek, de nem hatalmas izomtömeggel, egy versenysportoló testzsír%-a 10% alatt van, de nem jelenti azt, hogy óriási izomkg-ok vannak rajta.


Ő pl egy EB aranyérmes küzdősportoló, 180 cm felett van, 80 kg alatt, a mezben is látszik, hogy izmos, szép alakja van:


[link]

máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%
Az izmosságnak vannak fokozatai. Meglepő, mi, kérdező?
máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem meglepő, tudom nagyon jól. Épp ezért nem értem, hogy akkor most melyik az a szint ami már "elfogadható" a nőknek.
máj. 27. 18:39
 6/22 A kérdező kommentje:
#2-es akkor az azt jelenti, hogy normális utcai öltözékben nem feltétlenül szakad szét rajtuk a ruha, és tűnnek hegyomlásnak?
máj. 27. 18:41
 7/22 anonim ***** válasza:

[link]


Gördülj le a 60-as évek eleji fényképekig, kérdező. Tudtommal ezek még csak nem is sportolók voltak.

máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok, a linkelt sportolót személyesen is ismerem és egy ismert sport(ruházati) márka arca is.

Nem, utcán nem szakad rajta szét semmi.

Szép tartású, jó kiállású, egészséges, esztétikus kinézetű férfi, ahogy általában a versenysportolók.

Szexuális töltet nélkül is azt tudnám mondani, hogy “szép emberek”, akik rendszeresen mozognak, az átlagtól sokkal többet.

40 feletti nő vagyok egyébként, a fiam is versenysportoló, ráadásul kamasz- “sajtreszelő” a hasa, fokhagyma a feneke de nem ordít ez róla sem az utcán… nyilván strandon bámulják, mert tényleg szép, esztétikus. Nem testépítő ő sem, nem jár tapadós, sztreccs felsőkben sem, pedig bőven tehetné.

Bohóc az, aki utcán férfiként ilyeneket húz magára és azt figyeltem meg, hogy azok (pl a sportolók), akik rendben vannak a testükkel, azoknak nincs is rá szüksége. Egyszerű, stílustól függően legfeljebb slim fazonú ing van normál póló is kiadja a jó alakot, hidd el.

Általában a gyúrós-beles, alacsonyan iskolázott vonal húzkodja magára az ordító feliratos replika arany-fekete dsqrd meg desiguel vagy armani műszálas cuccokat és a felhajtott szárú szakadt sztreccsfarmereket még sz étterembe is 30-40 felett is :D

máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

Sportos, izmos, azaz egészséges, alacsony zsírszázalékú férfitest alatt ezt értjük:


[link]


és nem azt amit a magyar (és a többi kelet-európai ország) férfitársadalma, akik szerint a férfi 100 kg alatt karácsonyfadísz és inverz testképzavarban szenvednek, azaz még kimondottan túlsúlyosként is satnyának látják magukat. A magyar pasik azt hiszik hogy az úgynevezett built-fat test az álomférfi. Megguglizhatjátok de itt van rá néhány példa.


Átlagférfi ha built fat:

[link]


[link]


Profi portoló built fat:

[link]


[link]


[link]

máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#6: a szétszakad rajta a ruha típusú izmosság a férfiak elvárása, nem a nőké.
máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!