Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A sportos az egyenlő az izmossal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sportos az egyenlő az izmossal?

Figyelt kérdés

Ha beírom a keresőbe, hogy sportos férfi testalkat, akkor izmos ténylegesen kigyúrt férfiakat ad be. Viszont több lánytól is hallottam már, hogy nekik nem annyira jön be a gyúrt alkat, csak legyen kicsit "sportosabb".

Akkor az most mégis milyen?

Nők! Tudnátok képet linkelni általatok valóban sportos alkatról?



máj. 27. 18:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
19%
Izmos ÉS vékony is legyél. Az izmos, de gyurma az már nem jó. Csak az izmos és vékony egyszerre. Ja, hogy ez kb. nem elérhető, csak a társadalom 1-2%-nak, akik már ötévesen is a testüknek éltek? Hát ez van. Így jártál.
máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Értem. Hát, én sportolgatok hobbi szinten mindenfélét, már csak azért is, hogy ne legyek egy punnyadt pocakos srác 25 évesen. Viszont közel sem vagyok olyan "vaskos" mint a #9-es által linkelt Intimissimi modellek. Addig még bőven van mit edzenem. Bár lapos a hasam, van egy kis vállam-karom, de a lábaim is vékonyak, úgyhogy inkább egyszerű vékonyként jellemezném magam.
máj. 27. 18:58
 13/22 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lean típusok, akiken látszik, hogy gyárilag vékony alkatok, de ők is tudnak tónusosak lenni. (Ez a tipikus rockbanda frontember alkat.)


[link]

máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

13.


A dobos szokott "kövéren izmos" lenni. Hát általában ő is a legkevésbé kedvelt az egész bandából, max a többi férfi ismeri el, főleg zenészek. Amúgy szürke eminenciásként rá épül szinte az egész zenei hangzás, de nem kap érte semmit (a basszusgitáros a másik, aki sokszor a háttérbe szorul, meg a szintetizátoros arc), a nagyarcú énekes meg a pöcs nyálgitáros kapják a figyelmet meg a show-t.


Kivéve a Hobo Blues Band-et, mert ott alapból csúnya az énekes, és emiatt a többiek nem szorulnak annyira a háttérbe.

máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14, ez kuurva érdekes volt.
máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

15.


Tenkjúverimács (Mézga család 3.évados Máris szomszéd hangon)

máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem Edricus vagy, ismerkedj vele, egyezik a diagnózisotok.
máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

17.


De legalább egyikünk se olyan tahó és kétszínű, mint te.

máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlen, tapasztalatom szerint az atlétikus alak jön be a nőknek. Nézz rá a top úszókra, és az jó példa. Vagy focistákra, kosarasokra is akár. Még a kézisek is. Az a fajta ami szerintem is, meg tapasztalatom szerint a nők szerint is vonzó
máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
83%

Igen, az atlétikus jön be, az amit linkelt valaki a karatésról az top alkat. Gyors, hajlékony, ügyes, izmos, jó kiállású, a sajtreszelő meg a fokhagyma alap, főleg a fokhagyma :)

Nem kell ehhez nagydarabnak lenni.

máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!