Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt a felajánlást hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a felajánlást hányan gondolják komolyan?

Figyelt kérdés

Örökös vita téma a randin való fizetés. A magyar társadalomból kiírthatatlan a mindig a pasi fizessen mentalitás. Persze sokszor előfordul, hogy a nő felajánlja, hogy fizeti a saját részét már az első találkozón.

Ki az, hogy ezt azért teszi, hogy ne tűnjön pénzéhes qurvának és valójában arra számít, hogy úgyse fogadják el a fizetési szándékot és ki az, aki komolyan is gondolja és valóban ki akarja fizetni a részét?



ma 12:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
53%

"Én vagyok a nő! Tehát, a férfinak kell elérnie, hogy vele alarjak lenni, és ne egyedül"


Nekem ez nőként fura. Mintha valami casting director lennék. Neki is meg kell kedvelnie engem.

ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

"Hallottam már hogy pasik azon röhögnek hogy azt felszedték egy daciával is (mikozben aaudija is van a pasinak de ahhoz a csajhoz elég volt a munkasauto is..)"


Tehát akkor csak a felső 10 ezerrel kell kezdeni? Aki nem milliomos, azzal szóba sem állunk.

ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
66%

Ez sok más országban is vita tárgya amúgy.


Ami engem illet, én szívesen fizetném az összes randit is. Nem is várnám el, hogy egy nyamvadt kávé miatt térdeljen elém.

Azt viszont elvárnám, hogy ne húzzon le. Ha nem akar folytatást, akkor jelezze.

35F

ma 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
33, redditen sokszor vitatkozom erről, mert azt hittem, minden férfi olyan, mint itthon. Hogy ha nem fizethet, akkor nincs második randi vagy ha nem kell fizetnie, onnantól én vagyok a sugar mama. De egy csomó normális férfi reagált már ott rám, és kérdezik, milyen "backwards country" az, ahol vagyok. 😅
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

33

Így-így!

Azt még hozzátennem, hogy nem is jártam soha azért randira, mert akkor ingyen vacsorat kapok!

Csak akkor mondtam igent a randimeghivásra, ha valóban meg akartam ismerni az adott FÉRFIT! És megbizonyosodtam róla, hogy az illető TÉNYLEG FÉRFI! Nagybetüvel.


28,29 voltam

ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!