Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt a felajánlást hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a felajánlást hányan gondolják komolyan?

Figyelt kérdés

Örökös vita téma a randin való fizetés. A magyar társadalomból kiírthatatlan a mindig a pasi fizessen mentalitás. Persze sokszor előfordul, hogy a nő felajánlja, hogy fizeti a saját részét már az első találkozón.

Ki az, hogy ezt azért teszi, hogy ne tűnjön pénzéhes qurvának és valójában arra számít, hogy úgyse fogadják el a fizetési szándékot és ki az, aki komolyan is gondolja és valóban ki akarja fizetni a részét?



ma 12:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
69%

"Hogy d.gni azt meg kéne a semmire."


Vagyis te attól teszed függővé a dugást, hogy fizetik-e a kávédat? Nagyarán, kur,va vagy.

ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

Lehet sokan erre verik hogy a nőjéhez nem kellett semmi.


Hallottam már hogy pasik azon röhögnek hogy azt felszedték egy daciával is (mikozben aaudija is van a pasinak de ahhoz a csajhoz elég volt a munkasauto is..)

ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
21 te vagy k.va te gondolkodsz igy hogy kávéért d.gsz.
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
En csak azt irtam a kaves peldaval hogy nem kell mellém egy sétáló öleb ha kávézni akarnék es veszek magamnak. Ez nekem nem randi.
ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
29%
Meg akik azt hiszik eladják magukat ha elfogadtak egy kávét🤣
ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Ez kb az hogy beulsz mondjuk kajálni valahova, odacsapódik verődik vki melléd, az meg azt mondja hogy most ti randiztok amugy. Igen tenyleg?🤣
ma 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
40%
Amelyik nő nem tudja legalább a saját kávéját kifizetni, az ne akarjon férfit. XD
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
31%

#27

Amelyik férfi nem akarja kifizetni alegy nő kavejat/vacsorajat, az ne akarjon nőt!

ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
48%

#14

Te vagy eltevedve! 😅

Én vagyok a nő! Tehát, a férfinak kell elérnie, hogy vele alarjak lenni, és ne egyedül.

De egyebként, szerintem semmi gond nincs azzal, ha egy férfi nem igy gondolkodik. Nem akarod fizetni a nő vacsorajat? Nem baj, majd lesz ezer masik, aki boldogan teszi. Nem ertem a kérdezőnek is mi a baja. Ha ő nem akarja, nem baj, tényleg van ezer másik, akinek ez alap.

ma 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
49%
Soha nem ajánlom fel.Igaz csak azzal randizom,akitől akarok valamit.
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!