Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kiirok egy felajánlást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiirok egy felajánlást, hogy elviszek egy random not balatonfuredre a horel Annabellaba 3 napra akkor mennyire fogok tudni valogatni a jelentkezok kozul?

Figyelt kérdés

Ugye az lenne a celom hogy ha mar ennyit guriztem az eletben akkor ha mashogy nem akkor igy sikeruljon olyan novel lennem akit en valasztok.


Gondolom van egy csomo fiatal lany aki belemegy egy ilyen potya nyaralasba de gondolom ha nem eleg jo a pasi akkor nem elnek a lehetoseggel inkabb vagy jobbat valasztanak.


Nyilvan ertem h nem nagy szam egy balatonfured de nem is keresek nagy szam not, nekem ugyanis mar egy atlagosan csinos normális testu es arcu fiatal no is nagy szam lenne.


Nem mondom h nem kellek a noknek, vittem en mar masokat nyaralni normál ismeretseg vagy parkapcsolat alapon, de vegre szeretnek en valasztani nem csak azzal lenni akire a kinezetem karhoztat.


Egyszer tinderen lattam egy adatlapot ahol egy ilyen normal kinezetu lany irta h jöjjön mar el *valaki* vele nyaralni fizeti o, csak ne kelljen egyedul mennie


ugye a problema itt azzzal van hogy a *valaki* az nem barki hanem ehy *valaki* aki eleg jol nez ki, magas, es eleg vonzo, jokepu stb


de akkor miert nem ezt irja ki eleve?


en kiirnam h nagyobb mellu nok erdekelnek es popsija is legyen, 160 centi max, max 60 kilo, 18 - 25 ev, lehetőleg sotet haj


2022. dec. 19. 00:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Tömegével fognak jelentkezni.
2022. dec. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

"Gondolom van egy csomo fiatal lany aki belemegy egy ilyen potya nyaralasba"


Te vagy a térben vagy az időben tévedtél el. A Föld északi féltekén most tél van. Ha most akarsz nyaralni, akkor Balatonfürednél messzebb kell menned. :)


Kb. leírtad az ideálomat, kiegészítve annyival, hogy legyen értelmes és nálam már lehet 45 éves is. Viszont ez az egész nem így működik. Már csak azért sem, mert szinte kizárt, hogy az ideáloddal, a számodra tökéletes nővel találkozz.

Ha találkozol egy olyan nővel, aki valamivel megfog, akkor a többi dolog már nem is fog érdekelni.


Lehet útitársat keresni, van erre lehetőség. Viszont te nem egy élményhez keresel társat, hanem a társ lenne számodara az élmény, amiért hajlandó vagy vizetni. Tehát te valójában curvát akasz 3 napra és nem egy társat.

2022. dec. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

Most el tudod képzelni, milyen luvnyák fognak jelentkezni? Normálisat nem fogsz találni köztük, elhiheted.

Menj el bulikba, ott állj elő ezzel a dumával a kiszemelt csajnak, talán van esélyed.

2022. dec. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Elviszed nyaralni, de mit vársz érte cserébe ? Nem hiszem, hogy egy ilyen három napos nyaralasert bárki is bármilyen szolgáltatást nyújtana, aki erre utazik, annak a lánynak ez kevés lesz.
2022. dec. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem fog sikerülni. Amelyik nő a pénzre utazik annak ez lókuki. Főleg ha te szarul nézel ki.
2022. dec. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Értem mit akarsz. Hogy az anyagiakért legyen nőd. De ehhez viszont többet kell nyújtani. Balatonfüred 3 nap, az kb 200 ezerből megvan. Ez azért eléggé elérhető összeg, ehhez nem kell qrvulni.
2022. dec. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Megpróbálhatod szerintem. Nem veszíthetsz semmit... legrosszabb esetben elmész anyuddal.


Ez a módszer amúgy tényleg inkább abban az esetben sikeres, ha már ismeritek egymást, akár már voltatok randin is. Ismeretlennel ez elég gáz szitu... azért kell a bizalom egy közös utazáshoz. Normális ember ilyet nem vállal be egy tinderes csávóval... nagyon nem tartom jó ötletnek.


Viszont ha vannak korábbi ismerkedéseidből nehezen mozdítható nők, akik esetleg elutasítottak eddig, azoknál bejöhet. Ez is elég gázos helyzetnek hangzik, hogy amúgy nem tudtad felkelteni az érdeklődését, de egy kis ingyen pezsgőfürdőzésre már beadják a derekukat... 😃


Nagyon rossz ötletnek tartom, amit kigondoltál.

2022. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Rólad nem tudunk semmit. Nem tudjuk, hogy undorító vagy, mint Molnár Kiki vagy simán csak ilyen kis oofy doofy mint Michael Cera.


Ahogy a személyiségedről sem, hogy egy nők számára idegesítő stílusú valaki vagy, akinek nem áll be a pofája, mint Alekosz vagy Puzsér, esetleg két szót nem szólsz, csak mosolyogsz, mint egy creepy sorozatgyilkos.


Azt meg végképp nem, hogy a 3 nap alatt te mennyire fogsz azzal foglalkozni, hogy ő is jól érezze magát. Mert 3 nap azért 3 nap.


Jelentkezni biztosan fognak, ha a szinted olyan Varga Irén típus korban és kinézetben is, meg már csak a poén kedvéért rád fog írni pár jófej altercsaj valami vicceset, de csak trollkodásból, mert unatkozik Tinderen.


Akikre viszont te gondolsz, azok nincsenek anyagilag ráutalva erre, hogy egy zsákbamacskával menjenek potyanyaralásra, mert számukra vonzó, ilyen Fecsó típusú úriember is elviszi őket örömmel. Vagy ők választanak ki egy törékeny öregembert, akit még a 40 kilós modell testükkel is ártalmatlanítanak, ha véletlenül erőszakoskodna.

2022. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem mondom, hogy az évszázad legszánalmasabb csajozási próbálkozása ez lenne, de hogy az idei top 10-be belefér, az biztos.
2022. dec. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Balatonra lemenni egy hotelbe... a tél közepén. Ennek aztán sok értelme van.
2022. dec. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!