Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a "random ráírkálok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a "random ráírkálok a lányokra" dolog tényleg ennyire gyakori?

Figyelt kérdés

27/N vagyok.

Külsőre nem tartom magamat csúnyának, nem vagyok elszállva magamtól, de egyáltalán nem vagyok csúnya.


Kb. 2 éve vagyok szingli, egy nagyon csúnya szakításon vagyok túl és 6 éven (egy éven át csaltak, összeszedtem egy nemi fertőzést emiatt, stb, undorító az egész szitu).


Így elég bizalmatlan vagyok a pasik terén. Általában személyesen szeretek ismerkedni, és mostanában csomó programra jártunk barátnőimmel (irodalmi programok, különböző estek, stb), és itt megismerkedtem pár pasival.


Viszont:

egyik sem hívott randizni. Facebookon mindig írnak, viszont olyanokat, amikre nem leeht nagyon mit reagálni, és ha én célzok a találkára, elutasítják. És nem egy, több.


Mondok konkrét példákat:

-az egyik irodalmi esten nagyon megtetszett a felolvasó, bejelöltem Facebookon. Aztán néha a sztorijaim kapcsán elkezdett rám írni, hogy miért nem maradtam tovább az esten, stb. vagy, hogy milyen jól áll el, az, amaz, stb. És itt megszakad. Ha elkezdenék beszélgetni, nem vevő.


Másik irodalmi esten is ismerősök lettünk egy pasival, aki el is hívott engem a forgatására!!! (hárman voltunk, a barátnőm, a srác és én), és utána sem történt semmi, nem hív sehova, elmentem a forgatásra, nagyon izgult, aztán megköszönte és azóta semmi.


Szóval ezek mik?

Tényleg SEMMI nem történik. Vagy ezek ilyen gyakori dolgok? Ráadásul ezek a pasik 30+ pasik.


Nem tudom, mi lehet a baj, csak ez nekem olyan fura. Ha nem akar semmit (még csak dugni sem, mert nem nagyon vevőek a beszélgetésre), akkor miért bukkannak fel kéthetente? Minek írnak nekem? Én ezt az egészet nem értem.


2022. máj. 12. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Lehet vevőek lennének a szexre, sőt biztos. Csak valószínűleg nem tűnsz olyannak, akit könnyen meg lehet kapni, így fel is adják.
2022. máj. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Elsővel értek egyet, de ne add fel.
2022. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Vedd könnyedébben ezeket a "társadalmi elvárásokat"! Ne érdekeljenek a "ki nem mondott elvárások", hogy mindenkinek "párban kell lennie" mindenképpen, mert anélkül "nem ér semmi"...


Én már réges-régen megelégedtem a férfi-nő barátságokkal. Azóta gördülékenyebb és kiegyensúlyozottabb lett az életem minden szempontból.

2022. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Javítás: "anélkül nem ér semmiT". (Egy betű kimaradt a végéről.)
2022. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Probalj ki egy olyat, ahol magasabb a tesztoszteron szint, pl rockkoncert.
2022. máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Én mikor régebben próbáltam neten ismerkedni, akkor vettem észre, hogy van egy csomó pasi, aki annak ellenére, hogy fent van netes társkeresőkön és akár önszántából rá is ír az emberre, valójában rohadtul nem akar ismerkedni. Vagy csak nem tud alapvető szinten sem kommunikálni, de igazából nem is nagyon látszott minimális igyekezet sem, szóval nekem gyanúsabb az, hogy nem akar, mert a f#szveréssel is tökéletesen elvan és legfeljebb a csodát várja. Csomó pasi volt, aki rám írt, én nyitottan fogadtam, aztán a beszélgetés azzal folytatódott, hogy az üzeneteimre (mondatokban megfogalmazott üzenetek direkt azzal a céllal, hogy beszélgetés alakuljon belőle) kb 10 óránként dobott valami olyasmi tartalmas és elgondolkodtató választ, mint az "igen", "nem", "aha", "ok", ":)". Baromi megalázó volt, hogy kb. tálcán kínálta magát az ember, de akkor is leszartak, mintha egy olyan haverral beszélgetnének, akire baromira nem kíváncsiak. Annak ellenére, hogy ők kezdeményeztek és semmi okot nem adtam rá, hogy "kiábránduljanak", mert tényleg az első sziától kezdve ilyenek voltak. Feltételezem, hogy ezek az emberek viselkednek ugyanígy randikon, élőben való találkozáskor is.
2022. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Közel sem vagy te olyan jó nő, mint képzeled. A felolvasó meg a akinek a forgatására mentél valószínűleg nálad sokkal jobb nőket is megkaphatnak, ezért nem érdekled őket. Maximum megdugnának ha épp úgy jön ki a lépés. De ezt nem ajánlom, ne akard őket is megfertőzni.
2022. máj. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire gyakori, én még sohasem írtam így rá egy nőre sem (meg nem is fogok)
2022. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BohócKolbász ***** válasza:
Nem szokásom random kopipészt szövegeket szétküldeni a nőknek. Akinek szimpi a gondolkodása, a válaszai, vagy a szókincse arra ráírok néha. Illetve pont hogy ezért vagyok önmagamra is igényes, mert szökőévente nekem is ír egy-egy nő ismerkedési céllal. Ezenkívül ha valahol egy közös felületen (chatfalon vagy pl. itt a gyakorin ennél vagy valamelyik másik kérdés alatt) jól el tudok beszélgetni vele akkor simán ráírok privátban, mert ez azt bizonyítja hogy lehet vele dumálni. Volt már régen randim is innen. :)
2022. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!