Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek és más férfiak! Titek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek és más férfiak! Titeket mennyiben érdekel az a random nő aki eleve elutasítja a kategóriádat?

Figyelt kérdés

Szeretném felmérni hogy mennyiben jogos az a felháborodás, miszerint a mocskos férfiak a szegényke büszke nőket mindenképpen el akarják halászni az ő lovagja mellől?

Ha egy random nő azt mondja hogy ő pl. egy gazdag férfit akar, akkor mennyiben érdekel titeket az a nő csóró férfiként?

De más esetekben is fennáll a kérdés, ha a férfi nem felel meg bizonyos egyesektől elvart kategóriának.

Érdekel bárkit is olyan nő aki tesz az olyan férfiakra mint ő?


2021. aug. 28. 10:12
A kérdező szavazást indított:
Érdekel bármilyen nő akkor is ha az átnézne rajtam
Nem érdekelt soha ilyen nő
Nem érdekel semmilyen nő
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok "kategória".
2021. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Semennyire. Azzal foglalkozom, aki hozzám illik. Nincsenek negatív érzéseim egy nő felé, akinek nem kellenék. Nekem is van, aki nem kellene.
2021. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nőknek szavazni nem ér
2021. aug. 28. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, ha valaki elutasít rosszul esik, de lapozok tovább. Nem tetszhetek/nem lehetek szimpatikus mindenkinek, hiszen nekem se tetszik minden nő.
2021. szept. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még mindig nem az a kérdés hogy utalod-e aki elutasít

Az a kérdés hogy akarsz-e mindenáron közeledni egy olyan valaki felé is aki rátojni is alig méltóztatik a fejedre?

Tehát nyomulnál-e olyan nőre akinek nem kellesz?

Azt hittem érthető a kérdés

2021. szept. 5. 20:10
 6/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:

5: Egyszerű a képlet. Az első gyanús jelre lelépek. :))) Nem nyomulok olyanra, akinek nem vagyok az esete.


F/31

2021. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#5 rosszul hitted..


Ez például mi a szart keres a kérdésben.. Hogy jön ide?


"Szeretném felmérni hogy mennyiben jogos az a felháborodás, miszerint a mocskos férfiak a szegényke büszke nőket mindenképpen el akarják halászni az ő lovagja mellől?"

2021. szept. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!