Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Random fb-os jelölésből volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Random fb-os jelölésből volt valaha kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Nekem nem nagyon, még aki vissza is jelölt, ráírtam de nem válaszolt. Vagy fb-os oldalakról beszélgetve közös téma alapján bár elindult beszélgetés, végül nem lett semmi tali.

Viszont hallottam olyat, hogy nőt bejelölte egy férfi, megtetszett neki, és kapcsolatba is kerültek, még ha távkapcsolat lett is. Szóval nem reménytelen. Ill. idősebb nőnél is olvastam, hogy fiatal bejelölte, épp megtetszett neki, ezért lett egy kis ez-az.


2022. okt. 29. 22:45
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
77%
Soha, semmikor.
2022. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Én pl instant törlöm azt, akit nem ismerek. Semmi köze ahhoz, hogy lássa a fotóimat, kommentjeimet.
2022. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2022. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem nagyon szeretik a lányok, hogyha idegenek írnak nekik. Például ha insta-n visszakövet egy lány, vagy face-n visszaigazol, akkor talán hamarabb nyitott az ismerkedésre.
2022. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Ezen az oldalon megismert barátnőmnek így lett kapcsolata - 17 évvel fiatalabb férfival.
2022. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem igen. :) De én nő vagyok, és az volt az ürügy, hogy a munkahelyén már sokszor összefutottunk. Úgyhogy igazából látásból ismertük egymást.
2022. okt. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Vissza sem jelölöm a vadidegeneket. Mondjuk, mióta férjhez mentem és az esküvői fotónk a profilképem, valahogy megcsappantak a random jelölések :D
2022. okt. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
aha, alakulnak a dolgok a maga módján, bár egy kis "előny", hogy anno ugyanoda jártunk suliba, igaz, sose beszéltünk, de lényeg a lényeg, bejelöltem, írtam, ő pedig válaszolt, és minden jól megy :)
2022. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!