Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aromantikusként lehet valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aromantikusként lehet valaha normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Csak pár napja találkoztam ezzel a kifejezéssel. Teljesen magamra ismertem a leiások alapján. Voltak barátnőim de a kezdeti fellángolások után rettenetesen taszitottak a nyálas romantikus klisék, rosszul vagyok tőle. Szexuális aktusom is volt már több lánnyal de részemről 100% osan érzelem mentesen. Mintha nem tudnék szerelembe esni nem is voltam soha és valószinűleg nem is leszek, egyszerűen nincs szikra hiányzik belőlem.

A szeretet kialakulhat hosszú idő után de ez vékony jég átmehet gyűlöletbe is. Attól tartok igy sosem lesz normális családom. Ha netán egy lány igy is kibirná mellettem akkor pedig pokol lenne az élete a vége meg vállás, mert nem nyujtanám azt amit igényel. Van más is igy? 26f.



2020. szept. 1. 00:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha tényleg ilyen vagy, akkor minek kapcsolat?
2020. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mert valamilyen szinten vágyom rá csak a romantikus nyálas klisék nélkül igazából nehéz ezt megfogalmazni. Egyedül határozottan nem jó, nem akarok igy megöregedni ezert is ejt kétségbe a dolog.
2020. szept. 1. 00:31
 3/19 anonim ***** válasza:
12%
Furcsa. Pl a kisállatokat se szereted, meg ételeket se? Mert ha azokra képes vagy szépen nézni, akkor csak sikerül a barátnődre is valahogy. A szeretlek szó meg nem a világvége, azt jelenti hogy nem akarsz nélküle eltölteni napokat.
2020. szept. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Elmúlik. Én letoltam így egy 10 éves kapcsolatot. Bőven 30 felett voltam, amikor már tudtam romantikus lenni. De lehet, hogy csak egy megfelelő nő kellett hozzá.
2020. szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%
Kifejezetten vonzó vagy számomra!!!
2020. szept. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem te egyszerűen pszichopata vagy, vagy nárcisztikus személyiségzavarod van. Ezek patológiás személyiségtorzulások, amiknek a múltban számos okai lehettek. Ez magától nem fog megváltozni. Keress fel szakembert, ha tényleg családot akarsz. Máskülönben a jövőbeli családod rémálomként éli meg az életét.
2020. szept. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

Te inkább apotiromantikusnak tűnsz a teljes érzelemmentesség és az elutasító (nyálasság) hangvétel miatt.


[link]


Valóban nehéz. Én risziproromantikus vagyok és nekem is nehéz. Hiába tudok bárkivel szexelni és kívánom a nőket szexuálisan, egyetlen olyan barátnőm volt, akibe pont azért szerettem bele, mert éreztem az irántam áradó szerelmet és bármit megtett volna értem. Sosem éltem volna vele vissza, őt tényleg szerettem.


Amúgy az érzéki részét szeretem a szexnek, emiatt én nehezebb helyzetben vagyok, mert ha te találsz olyan nőt, aki kifejezetten azt szereti, ha érzelemmentesen megkefélik, akkor az neked teljesen kielégítő kapcsolat. Vagy akár egy prostituálttal is.


Én viszont szeretem az ölelkezést, összebújást, csókokat. Viszont a szexualitáson kívül nem vagyok oda ezekért az ömlengésekért. A plátói szerelem fogalmát ugyanúgy nem tudom hova tenni, minthogy nehezemre esik olyan nőt barátnőmnek nevezni, akivel még nem volt szexuális aktusom (ebből több sértődés is volt fiatalabb koromban).

2020. szept. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
#7 Az emberek már minden szarnak adnak valami nevet?
2020. szept. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

#8!


Sokkal jobban hangzanak ezek az elnevezések annál, hogy még éretlenek a párkapcsolatra.

2020. szept. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
#8 #9 :D Pontosan. Életképtelen idióták elnevezgetik magukat mindenféle lófsznak, és akkor ők már valakik. Vicc.
2020. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!