Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régebben mindig azt gondoltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben mindig azt gondoltam hogy a normális, rendes fiúk talanak könnyen barátnőt. Én is ilyennek tartom magam. De nekem még sosem volt barátnőm így akkor lehet hogy nem is vagyok annyira rendes?

Figyelt kérdés
Nem vagyok közvetlen típus így lehet bunkónak néznek mások. Meg nincs is feltűnő viselkedésem, kinézetem.
2020. aug. 30. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Most megelőzöm a többieket és lenyomom én a sablondumákat, nem vagy elég magabiztos, férfias.
2020. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
A rendes fiú kategória általában azt jelenti, hogy semmivel sem tűnik ki az átlagból, tehát már egy rossz jel, mert így sokkal kevesebb csaj figyelmét kelti fel egy "rendes fiú". Valamivel, mindig ki kell tűnni, hogy felfigyeljenek az emberre. Ez lehet alap kinézet, de viselkedés, öltözködés, magabiztosság , egyéniség, jó duma, értelmesség és sok minden egyvelege a legjobb, ha minden meg van, amit írtam, akkor csak várnod kell a felajánlkozó csajokat :D
2020. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Te melyik világban élsz?
2020. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Semmi köze nincs a rendességednek a pártalálásodhoz. A viselkedésed, és a kezdeményező készség hiánya, akár az inroveltáltság az, ami miatt nem volt barátnőd.
2020. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
A tökös, jó dumás, vicces, magabiztos, kezdeményező férfiak találnak barátnőt főleg (sok év várakozás nélkül). Mindegy, hogy rendesek, vagy nem rendesek. Morális-erkölcsi szempontból lehetsz te jó, vagy rossz ember, mindegy. De a fenti tulajdonságaid legyenek meg.
2020. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A találás nem jön össze vagy a kapcsolat?
2020. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!