Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aromantikusként lehet valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aromantikusként lehet valaha normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Csak pár napja találkoztam ezzel a kifejezéssel. Teljesen magamra ismertem a leiások alapján. Voltak barátnőim de a kezdeti fellángolások után rettenetesen taszitottak a nyálas romantikus klisék, rosszul vagyok tőle. Szexuális aktusom is volt már több lánnyal de részemről 100% osan érzelem mentesen. Mintha nem tudnék szerelembe esni nem is voltam soha és valószinűleg nem is leszek, egyszerűen nincs szikra hiányzik belőlem.

A szeretet kialakulhat hosszú idő után de ez vékony jég átmehet gyűlöletbe is. Attól tartok igy sosem lesz normális családom. Ha netán egy lány igy is kibirná mellettem akkor pedig pokol lenne az élete a vége meg vállás, mert nem nyujtanám azt amit igényel. Van más is igy? 26f.



2020. szept. 1. 00:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
Családod ne is legyen, mert csak tönkretennéd őket. Esetleg találsz valami nőt, akinek ez megfelel, de hosszútávon csak valami mentális beteg nő érné be ezzel.
2020. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

Az aromantikus ha mércében kéne mérni mennyire tud szerelmes lenni, akkor a két ujját még 0 cm távolságra se tudja mutatni egymástól.


Az aromantikus nem azt jelenti, hogy nem tud romantikus lenni, hanem azt jelenti, hogy nem tud szerelmes lenni egyáltalán!


Szóval kitolás lenne a másikkal, mert te nem tudnád szeretni.

2020. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%

4-es te csak azt hitted magadról, hogy aromantikus vagy! Biztos voltak csalódásaid és ezért nem éreztél szerelmet.

Az aromantikus soha nem tud szerelmes lenni!

2020. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
Keress egy másik aromantikust!
2020. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%
A mai világban ez teljesen természetes dolog!
2020. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem tudom ki ertekelte le a vakaszokat nem én.

Vannak allataim, szeretem a kutyámat is csaladtagjam iránt is erzek szeretet empatiat stb. nem vagyok sem pszichopata sem narcisztikus csak szerelmes nem tudok lenni. Ezert is a legtöbb lánnyal összehaverkodok és nem alakul ki a szikra.

2020. szept. 1. 12:18
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok amit leírtál, talán egy kicsit cukibb/aranyosabb verzióban, ha gondolod beszélgethetünk. Igyekszem mellőzni az érzelmeket, se ez nem jelenti az, hogy nem vagyok gondoskodó, vicces vagy bármi, csak nem ilyen nyálas, illetve a szex sem érdekel, jól elélek nélküle. Bár tény ami tény, hajlamos vagyok érzéketlen lenni és ignorálni a másikat. Az emberi kapcsolatok jelentős része azon alapul, hogy mindenki a másikra zúdítja a problémáit, illetve a fétiseit és versenyeznek, kinek a rosszabb, ki szorul rá a másik szeretetére. Fiatal huszonéves vagyok, pontos kort nem írnék, a végén valaki rámismer;(
2020. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Esetleg queerplatonikus kapcsolat az ami bejönne neked. Ez gyakorlatilag olyan mint egy sima kapcsolat csak a felek tisztában vannak azzal, hogy platonikus érzelmek vannak köztük, nem romantikusak. Ettől függetlenül járhatnak randira, lakhatnak együtt, stb. Kicsit mint egy nagyon intim barátság. Ha érdekel olvass utána :)
2021. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18 vagyok, magyarul queerplátói kapcsolat a helyes megnevezés, csak szarul fordítottam xD
2021. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!