Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kiirok egy felajánlást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiirok egy felajánlást, hogy elviszek egy random not balatonfuredre a horel Annabellaba 3 napra akkor mennyire fogok tudni valogatni a jelentkezok kozul?

Figyelt kérdés

Ugye az lenne a celom hogy ha mar ennyit guriztem az eletben akkor ha mashogy nem akkor igy sikeruljon olyan novel lennem akit en valasztok.


Gondolom van egy csomo fiatal lany aki belemegy egy ilyen potya nyaralasba de gondolom ha nem eleg jo a pasi akkor nem elnek a lehetoseggel inkabb vagy jobbat valasztanak.


Nyilvan ertem h nem nagy szam egy balatonfured de nem is keresek nagy szam not, nekem ugyanis mar egy atlagosan csinos normális testu es arcu fiatal no is nagy szam lenne.


Nem mondom h nem kellek a noknek, vittem en mar masokat nyaralni normál ismeretseg vagy parkapcsolat alapon, de vegre szeretnek en valasztani nem csak azzal lenni akire a kinezetem karhoztat.


Egyszer tinderen lattam egy adatlapot ahol egy ilyen normal kinezetu lany irta h jöjjön mar el *valaki* vele nyaralni fizeti o, csak ne kelljen egyedul mennie


ugye a problema itt azzzal van hogy a *valaki* az nem barki hanem ehy *valaki* aki eleg jol nez ki, magas, es eleg vonzo, jokepu stb


de akkor miert nem ezt irja ki eleve?


en kiirnam h nagyobb mellu nok erdekelnek es popsija is legyen, 160 centi max, max 60 kilo, 18 - 25 ev, lehetőleg sotet haj


2022. dec. 19. 00:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Rendkívül sokan csinálják ezt. Hirdető oldalak vannak erre.

Erőteljesen válpgatni fog kelleni a jelentkezők közül. Mind külsőleg mind pedig személyiség tekintetében egyaránt.

2022. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

meg mindig nehez felfogni hogy nekem ilyen 6os nok is jok lennenek? Nagyon max 7es.


az igazi jo nok 8tol kezdodnek

2022. dec. 19. 12:17
 13/20 anonim ***** válasza:

Na most gondolkozz egy nő fejével

Itt egy vadidegen pasi, lehet hogy full veszelyes es meg csak nem is jo pasi, sot vm biztos nem okes vele ha ilyet kiir. Szoval nem tetszik es meg felek is tole. Miert menjek el? Mit kapok erte? Hotelszobat es kajat? Megis hogy birnam elviselni hogy vele aludjak, nezzem a pofajat kajanal? Ezt a nyaralast igy rohadtul nem elvezem. Ja, felajanl 500 ezret pluszba a szamlamra? Abbol kifizetek kethavi albi, igy mar kibirok vele 2 bapot, hisz megdolgozom ezert a penzert, ez munka.

2022. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

hát annyi szimpátiát kiváltok a nőkből, hogy egy ilyen felajánlás talán átbillenti a mérleget.


elmondom hogy VALÓJÁBAN hogyan gondolkodik egy nő:


van egy mezőny csávókból, én valahol B-tervnek vagyok számontartva, igazából csak annyi választ el a befutóknak szánt részlegtől, hogy nem nézek ki elég jól.


Viszont a jó kinézetű jócsávók (a csajhoz képest viszonylagosan sokkal jobbak) meg nyilván nem tesznek bele sokat az interakcióba, mert megtehetik és vannak opcióik.


Ugyhogy egy ilyen felajánlással simán van esély arra, hogy átmeneti vigaszdíj legyek amig erőt gyűjt a kiszemelt csávók bevonzására (ami mint tudjuk vajmi kevés aktiv munkát foglal magában)

2022. dec. 19. 18:00
 15/20 anonim ***** válasza:
Most oszonten kerdezo, te elmennel olyan novel 3 napra kirandulni, szorakozni aki abszolut nem vonzo neked? Hogy erezned igy jol magad? Csak gondolkozz logikusan. Te adnal eselyt egy szamodra nem vonzo nonek hogy nyaraljon veled? Vagy te elmennel egy ilyen no randidelajanlasara? Hisz most is biztos can par ronda no aki szivesen randizna veled. Attol felejuk billenne a merleged ha felajanlanak hogy fizetik az italod? Kicsit alabecsulod a noket. Egy no vagy azert megy el egy pasival nyaralni mert tetszik neki eleve, vagy pedig penzert,marmint a nyaralason feluli penzert,mivel ku.rva. Ha eselyt akarsz egy szinteden feluli noktol, akkor eloben kell ismerkedni veluk munkan hobbin keresztul hogy azt mondjak hogy oke, jo fej es rendes, adok neki eselyt. De a te altalad kitalalt dolog egy hulyeseg.
2022. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

bocsánat, de a GYAKORLATBAN, a való életben a velem egy szinten lévő nők is a szintem feletti nők. Mivel egy átlagos nőnek már nem elég jó egy átlagos fószer


Egyébként meg az elérhető ronda nőkre igent mondok, ha pl azt mondja, hogy átjön és dugunk és nem kell még azt is eljátszanom, hogy ez mennyire különleges alkalom.


Nem tudom mi ez a berögződés, hogy mindenki azt gondolja, hogy minden férfi brutál jó nőket akar. Én nem vagyok hóbabukott aztán mégis elérhetetlenek ezek az átlagos normál szépségű fiatal(abb) nők is.

2022. dec. 19. 18:30
 17/20 anonim ***** válasza:

Én pár nap ismerkedés után elhívtam egy napra egy nőt. Tehát nem hirdettem, hogy bárkivel mennék, hanem éppen az ismerkedés legelején mentem valahova.

Eljött. Végül maradtunk még egy napot. Mindkét éjszakát végig szeretkeztük.

2022. dec. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

na hát én is így gondoltam, csak én mondjuk sajnos rá lennék szorulva arra is, hogy már eleve úgy hivjam el randira, hogy erre keresek nőt.


És nyilván igy már nagyobb eséllyel eljönne találkozni, mert látja, hogy valószinüleg nem vagyok csóró ha ilyen felajánlást teszek, illetve nem vagyok a 80IQ kategória sem, valamint éppenséggel fel vagyok öltözve rendesen, új kocsival járok, saját lakás pesten a belvárosban, stb.


Sajnos nagyon nagy ára van annak, ha az ember nem magas és jóképű és férfias megjelenésű

2022. dec. 19. 18:33
 19/20 anonim ***** válasza:

#18!


Ez az apró csak éppen annyit jelent, hogy a két esetnek szinte semmi köze nincs egymáshoz.

Te továbbra is ribit akarsz venni.

2022. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nem en csak akarok adni egy indokot a noknek ami talan elosegiti h igent mondjanak nekem
2022. dec. 19. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!