Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lényegében ez az oktatómtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lényegében ez az oktatómtól egy szexuális felajánlás?

Figyelt kérdés

30N vagyok, a vezetés oktatóm 43F

Mindketten szinglik vagyunk, hamarosan megyek vizsgázni, és azt mondta, hogy a sikeres vizsga után elvisz valahová inni, állja a cehhet. Már 2x is mondta, szóval úgy gondolom, hogy komolyan gondolja. Én amúgy szívesen lefeküdnék vele (nem akarok kapcsolatot jelenleg senkivel, túl vagyok egy csúnya szakításon), de ugye nem értem félre tőle?


2023. jún. 6. 09:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez egy szexuális felajánlás
Nem feltétlenül, ez még nem jelent semmit
27 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé egyértelmű, igen.
2023. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az oktatók között vannak olyanok, akik minden nőnél bepróbálkoznak. Ezért van igény női oktatókra, mert azok biztosan nem akarnak a lábad közé nyúlni. De ha neked ez okés, akkor mehet, persze. Jó dugást!
2023. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Igen, te leszel a következő skalp, akivel majd büszkélkedhet a haverjainak, hogy milyen egyszerű volt megdöntenie.
2023. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Bazzeg kajak elmegyek autós oktatónak. Jóképű is vagyok, relatíve fiatal. Én is pussy slayer leszek. Tényleg csak egy olyan munka szükséges, ami során rengeteg nővel kerülsz kapcsolatba
2023. jún. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha teged nem zavar, hogy csak szex, miert ne. Egyebkent az oktatok nagyja ilyen. En 18 evesen csinaltam a jogsit, a 40es oktatom velem is ki akart kezdeni. Csak hat nem jott ossze neki.
2023. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Dehogy zavar, évekig kapcsolatban voltam, már egy jó ideje nem is voltam férfival (akinek én tetszettem, az nekem nem), amíg nem találok olyat, teljesen rendben van nekem, hogy csak szex.
2023. jún. 6. 10:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűbb hogy igen, de ne vedd biztosra.

Az én oktatóm is sokszor tett szexuális utalasokat, de valójaban ki nem állhattuk egymást. Vagyis biztos hogy ő se gondolta komolyan.

2023. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Egyértelmű. Én k.va óvatos lennék, mert az ilyen képes megbuktatni vagy azzal fenyegetni, ha elutasítod.
2023. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mindenképpen a sikeres vizsga után mennék bele ilyenekbe, előtte semmiképp. Egyébként már ismerem régóta.
2023. jún. 6. 10:38
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kalandnak jó lesz. Meg utána ingyen kapsz tőle órákat 😃
2023. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!