Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt a felajánlást hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a felajánlást hányan gondolják komolyan?

Figyelt kérdés

Örökös vita téma a randin való fizetés. A magyar társadalomból kiírthatatlan a mindig a pasi fizessen mentalitás. Persze sokszor előfordul, hogy a nő felajánlja, hogy fizeti a saját részét már az első találkozón.

Ki az, hogy ezt azért teszi, hogy ne tűnjön pénzéhes qurvának és valójában arra számít, hogy úgyse fogadják el a fizetési szándékot és ki az, aki komolyan is gondolja és valóban ki akarja fizetni a részét?



ma 12:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
35%

Akkor szoktam fizetni a részem, ha tudom, hogy ebből nem lesz második randi. Egyrészt nem lesz esély viszonozni a meghívást, másrészt nekem senki ne dörgölje az orrom alá, hogy meghívott egy ingyenkávéra.

Ha lesz folytatás, akkor nem ajánlom fel. Akinek ennyit nem érek... Volt egyszer egy pasi, aki a randi felén azon pampogott, hogy elfelejtette a kedvezménykártyáját, amivel ingyen lett volna az egyik kávé. Volt vele más bajom is, de ez volt az első pillanat, amikor tudtam, hogy nem egymást keressük.

ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
36%

Randira nem a kávéért megy vki nem pénzéhes kva az aki elvárja hogy a pali fizesse.

Nyilván nem a kave vagy fagyi az élethalál hogy azon lihegjen egy nő.


Meg udizőért cserébe kéne vele összejonni?

Ez is beteg aki igy gondolkodik hogy eladta magát ha elfogadott egy üdítőt. Es ezert nem fogadja el ha nem tetszik a másik.


Csőstől a hülyék.

ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
50%
Lehet én vagyok rosszul bekötve, de sose éreztem, hogy bármivel is tartozom a férfinak azért, mert meghívott egy kávéra, sütire. Sokszor előfordult, hogy fizette az első randit és nem volt második randi. Nem is értem azokat, akik szerint ilyenkor a nő le van kötelezve. Vagy változnak az idők és a manapság már nem lehet elfogadni egy kávét?
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
35%

"A nő a társaságával fizetett. Elmehetett volna ezer másikkal, de ő téged választott...neked adott esélyt, hogy megismerjen."


LOL el vagy te tévedve, kisanyám! A randi az kölcsönös ismerkedés!

Ennyi erővel a pasi is mondhatná, hogy a társaságával fizet, mehetett volna mással is, de ő a te kuka fejedet szórakoztatja!

ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
40%

15 jó annak a pados séta vagy moslék is a nagyanyámtol akit elhivok randizni. Igaz utolsó?


Az ilyenek valoban oyszetehetnék a kezüket ha találnak csak egyetlen hülyét is aki leül velük egy asztalhoz.

ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
81%
De látod van rengeteg olyan is aki neked fog fizetni:).zsák a foltja eset ugye.keresd az olcsonőket akik elhivnak moziba is meg is d.gnak. Passzoltok.
ma 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Pont leszarom ki fizet. Mondjuk egy jó pont ha ő, de nem dőlök a kardomba ha én vagy felezünk.
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
69%
Nő vagyok, első randin magamnak fizetek. Nem tudom, ti hova jártok, én direkt előre fizetős kávézóba, nem pincéresbe.
ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Nem meg nem kell ahhoz randi ha pl kavet akarok inni. Veszek en magamnak egyedul is. Nem kell ahhoz egy pasi hogy nyígjon mellettem hogy meg akar ismerni de nem akarja fizetni a kávém isten mentsen hogy rámköltsön es ez neki most olyan 22 es csapda.

Hogy d.gni azt meg kéne a semmire.

ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
*nekem meg nem kell
ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!