Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt a felajánlást hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a felajánlást hányan gondolják komolyan?

Figyelt kérdés

Örökös vita téma a randin való fizetés. A magyar társadalomból kiírthatatlan a mindig a pasi fizessen mentalitás. Persze sokszor előfordul, hogy a nő felajánlja, hogy fizeti a saját részét már az első találkozón.

Ki az, hogy ezt azért teszi, hogy ne tűnjön pénzéhes qurvának és valójában arra számít, hogy úgyse fogadják el a fizetési szándékot és ki az, aki komolyan is gondolja és valóban ki akarja fizetni a részét?



ma 12:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%

En ugy vagyok vele minek hiv eleve randira olyan, aki egy rohadt kávét fagyit üdítöt vagy bármit ilyen csekely semmit is sajnál tolem illetve attol hogy esélye legyen bárminek is kialakulnia?


Aki számologeppel megy randira mert nem én szamitok neki hogy velem találkozhat, hanem az a rohadt pár ezre, az hagyjon engem békén.


Eleve bizonyitják az ilyenek hogy sz.rt se érek neki.

Pont nem olyanokra vágyok akiknek nem érek semmit se.

ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%

Aki felajánlja annak már belefér az a vilagképébe hogy ő fizet pasiknak. Ezt nem lehet nem komolyan gondolni.

Nekem nem fér bele fel se ajánlom soha.

ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
63%

Ez a szememben olyan mint pl kinyitni a nő előtt az ajtót stb.


Az 1es meg telibe találta a dolgot.

ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
18%
Ez nem a belefér vagy sem kérdés hanem mentalitás. Vannak a fizessen ha már meg akar ismernii nők meg vannak akik ragaszkodnak hozzá, hogy fizessék a részüket (vagy felváltva egyik randin így, másikon úgy) mert nem akarnak ezzel tartozni egy pasinak sem (ők azok akik tényleg érzelmes felnőtt nők és értelmes férfit keresnek)
ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
27%
A férfi azért van, hogy fizessen. Ha már itt nem akar/tud, később hogy fogja a nyaralást, a lakás teljes rezsiét, meg a bónusz vásárolgatásokat fizetni?
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
43%

Nem vagyok pénzéhes qurva! Jó vegzettsegem van, jól fizető munkám, vettem lakast is még lánykromban. (nem, nem a szüleim, ÉN vettem, részben hitelből) Soha életemben nem fizettem randin, fel sem merült, mert nem randizom fillérb*szó olcsó jánosokkal, mint amilyen te is vagy...! Ha mégis lett volna ilyen, biztosan nem lett volna több randi. Én onnantól nem éreznem magamat nőnek. És nem, attol, hogy fizetsz, még semmire sem kötelezhető a nő!

A nő a társaságával fizetett. Elmehetett volna ezer másikkal, de ő téged választott...neked adott esélyt, hogy megismerjen.

Szerencsére már nem érint ez a randizos nyavalya, mert férjnél vagyok, közös a kassza, mégsem én nyujtom sehol a bankártyát! Alap dolog, hogy a férfi fizet.


Egyebkent, hogy van az, hogy ilyenkor hisztiztek az egyenjoguságért, de a gyerekhez való ejszakai felkeles, házimunka, stb.nél, valahogy soha...

ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
43%

Meg amig gyesen van a nő a kölykeivel?

Meg ha a kolykei miatt a nő van a tappenzen.


Meg hogy a kölykök miatt nem tud tulorazni vagy hetvégézni se.


Stb



Az aki egy kavèt is sajnál már első pillanatban is.

ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

Csak azt kell randira elhívni aki neked kincs és értèk akitol valoban akarsz valamit aki elott izgulsz hogy juj de jó igent mondott a randira.

Olyanokat meg akiktol egy colát is sajnálsz, meg hagyd békén.

ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan csak azok gondolják, akik ilyenek miatt is kukacoskodnak. Teljesen mindegy, hogy ki milyennek tűnik első ránézésre. A randin még azok is (férfiak és nők egyaránt) megpróbálják a szebbik felüket mutatni, akikről csak később derül ki, hogy mekkora tuskók valójában.

Sokkal jobb az elejétől fogva nyílt kártyákkal játszani. Máskülönben csak annál nagyobb lesz a pofára esés. :,D

ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
58%

Nálam attól függ.

Ha olyat hívok el randira, akit már régóta ismerek, alap, hogy én fizetem.

De ha mondjuk netes társkeresőn ismerkedek, és megbeszéljük, hogy találkozunk, és ott kiderül, hogy nem szimpi, úgyse lesz több tali, hát fizessen a fas,zom! :D

ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!