Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bántátok már meg hogy elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakihazivalaki kérdése:

Bántátok már meg hogy elutasítottatok egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jól éreztem magamat, szerettem vele beszélni, időt tölteni, nem mellesleg gyönyörű volt. Különleges volt a számomra. Pár randi után viszont úgy éreztem nem vagyok képes erre az egészre, nem voltak meg a kellő érzelmek, azóta átértékelődött bennem amit tettem és rájöttem, hogy amit tettem annak súlya van, úgy érzem egyre jobban hiányzik és hatalmas hibát követtem el, mivel tudom hogy borzasztóan megbántottam. Valaki járt már hasonlóan?

ma 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is mivel bantottad meg?

Mi változott meg benned időközben?

ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem egyértelmű, hogy mit bántál meg. Ha nem voltak meg a kellő érzelmek és ezért nem folytattad a kapcsolatot, az rendben van. Őszinte voltál vele, megtisztelted azzal, hogy nem kamuztál össze-vissza. Hidd el, óriási különbség van aközött, hogy megbántasz valakit, és aközött, hogy nehezebben tudja feldolgozni a helyzetet, mert neki mélyebb érzései voltak. Az őszinteség nem megbántás, a hitegetés az. Ha a kérdésed arra vonatkozik, hogy közben rájöttél, hogy mégis fontosabb neked, mint gondoltad, akkor írj neki valami kedves üzenetet.
ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

amit tettem ő hitegetésnek érezte és teljesen megértem, hogy így gondolja. Azt bántam meg, hogy hirtelen döntöttem, nem gondolkoztam/ nem adtam elég időt a dolognak,

hogy kialakuljon valami, hanem eldobtam őt hirtelen felindulásból. Rég voltam már párkapcsolatban és nem volt jó tapasztalatom, nem tudtam megfelelően kezelni a helyzetet, megijedtem, hogy valaki komolyabb érdeklődést vált ki belőlem de tisztában vagyok vele hogy ez szánalmas és nem mentség.

ma 18:42
 4/9 A kérdező kommentje:
idő közben rájöttem, hogy ő az a nő akivel hosszú idő utàn eltudnám magamat képzelni kapcsolatban.
ma 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


ez te vagy? és ha igen, azóta sem irtál neki?

ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon szánalmasnak gondolom azokat a pasikat akik utólag akarják visszakönyörögni magukat, ilyenkor jó lenne az a lány amikor magányos vagy és szóba se áll veled senki, de akkor meg amikor ott volt akkor nem volt jó.. hát szerintem most se legyen.
ma 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Hitegetted szóval szépen hagyd békén. Amúgy se hozzá ragaszkodsz hanem a bűntudat motivál.
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
3# Ez esetben szerintem ez ennyi volt, ne azért vágyj rá, mert senki más nem jön össze, mert előbb utóbb úgyis felismernéd, hogy nem az igazi együtt lenni ezzel a lánnyal, csak a kényszer szülte.
ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt csak 1 út van szerintem: keresd fel és valld be neki őszintén az érzéseidet.

Ha szerencséd van, akkor talán lesz egy halvány esély, és utána bizonyítani is fog kelleni, tettekkel.

ma 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!