Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfit elutasítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfit elutasítottam akkor jogos hogy elkéri a fogyasztásomat?

Figyelt kérdés
Interneten randiztam egy férfivel azt mondta meghív valamire idejöttünk és ittam egy limonádét a randi végén őszintén elmondtam neki hogy nincs semmi baj vele de úgy érzem nincs kémia, ekkor ideges lett és indulatosan elkérte a limonádé árát. Természetesen mindjárt kifizettem neki mert nem akartam balhét
2022. jún. 23. 06:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Ebben a kérdéskörben nincs olyan, hogy mi a jogos.

Illem szerint ha ő hívott meg, ő fizet. Hacsak nem egyeztek meg másképp ELŐTTE.


Igazából a helyedben én is inkább kifizetem, mintsem balhét csapok, de azért megveregetem a saját vállamat, hogy egy ekkora sóhert és elutasítást nem tűrő személyt milyen jó, hogy hamar ejtettem.

2022. jún. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
37%
Végre egy korrekt ember, maradj is ilyen. Szerintem egy limonádé bele fért volna neki, nem több ezer forintról van szó, de manapság már csomót olvasni hogy mindenki állja a saját fogyasztását.
2022. jún. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem a korrektségről szól 2-eske, hanem arról, hogy a kérdező nem akarta magát egy ilyen barommal szégyeníteni, úgyhogy inkàbb gyorsan kifizette, hogy szabadulhasson. Napnál világosabb, hogy egy ilyennel, aki a vègén kifizettet egy üdítőt, normális nő nem áll le.

A korrekt az lett volna, ha a srác, aki randira hívta őt, fizeti a limonádét. Ugyanis így működik:az fizet, aki meghívta a másikat.

2022. jún. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
81%

600 Ft-on megy kb a cirkusz.

A sok egyszerű nettós hol van ilyenkor ?


Megmondom:

A kérdezővel randizott èppen 😆

2022. jún. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Ypszilon1980 ***** válasza:
97%
Full gáz, ha valaki meghív valahová és utána kifizetteti a randi kimenetelétől függetlenül, de nem csak randi, hanem más esetben is az. Meg mi van, ha van még egy randi és utána utasítod vissza, akkor az előző randi fogyasztásod is kifizetteti vagy hogy? Jól tetted, hogy szó nélkül kifizetted, hagyni kell ezt a férfit,nem alkalmas párnak.
2022. jún. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de ezt te is jól tudod. Aki ilyet csinál az egy igazi zsugori barom. De majd tuti lesz pár karakán legény aki megmondja neked, hogy egy liminádéért az a minimum, ha lefekszel vele.
2022. jún. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
7%

Jogosnak jogos. Te fogyasztottad, te fizeted.

Viszont nem illik ilyet csinálni. Úgy illik, hogy az állja a számlát, aki meghívta a másikat.

Amúgy vannak pasik, akik feljegyzik, mennyit költöttek a nőre, és ha szakítanak, visszakéri a teljes összeget.

2022. jún. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem jogos vagy nem jogos kérdés.

Egyszerűen prosztó viselkedés volt és örülj tényleg, hogy megszabadultál már most tőle és előjött ez viszonylag hamar…


Mesélek egy sztorit, mert nekem is volt ilyen randim, azóta is elborzadok, hogy ezt hogyan sikerült “kifognom”:

Egy kávézóban találkoztunk, egy cappucinot kértem (kb 500 Ft lehetett, nem tudom…).

Az “úriember” valami botrányos volt élőben (sajnos ez neten, telefonos beszélgetés alkalmával nem derült ki)- nekem volt kellemetlen, ahogy hadonászott, hogy a pincér odajöjjön, beszólogatott az itallapra az árakra, keresztkérdéseket tett fel a kávékról, üdítőkről de olyan kellemetlenül, hogy már tényleg én éreztem magam rosszul tőle… beszólt mindenre, megjegyzéseket tett más asztaloknál lévő vendégekre… csak lestem, hogy hogyan sikerült ezt nem kiszúrnom előtte, amikor telefonon beszélgettünk.


(Egy teljesen átlagos, nem top kategóriás budapesti kávézó volt, semmi különös és 40 körüli, dolgozó, elméletileg értelmes emberek voltunk, akik ott találkoztak…)


Valódi kellemetlen, feltűnősködő alak volt (a fotókkal ellentétben nagy, aranyfóliás, hamisítvány világmárkás feliratú pólóban meg MELEGÍTŐBEN… és “gyönyörű” letört első fogazattal, ami nem látszott ugye a fotókon, mert csukott szájjal mosolygott, bennem meg fel sem merült, hogy direkt rá kellene kérdeznem, hogy “ugye épek a fogaid”, mert ezt annyira alapvetőnek hittem… :D )


Hát a végén én is megmondtam, hogy nagyon köszönöm a rám szánt idejét, de sajnos részemről nem tudom elképzelni a folytatást. Egyenes voltam, nem ordenáré, semmi ilyesmi.


Erre ott a kávézó közepén felpattant és hangosan elkezdett kiosztani, hogy neki “ez a lehúzás nem bejövős” és “marha jó, hogy a semmire elbenzinezett miattam 2000 meg SZPONZORÁLJA a szórakozgatásaimat”- köpni, nyelni nem tudtam és a legkellemetlenebb tényleg az volt, hogy még a pincérek is nézték az ingyencirkuszt.


A vége az lett, hogy az asztalra tettem mindkettőnk fogyasztását és borravalóját fedező összeget és elmondtam, hogy tök jó, hogy elbenzinezett 2000-t, mert én annyira vártam ezt a randit, hogy fodrásznál és manikűrösnél voltam (nem 2 eFt), vettem egy új cipőt (az sem) és én is kocsival jöttem, de nem szoktam kiszámolni, mennyi pluszt jelent pár km, mert erre van az autó és egyetlen kiadásomat sem sajnálom, mert az élet ilyen.

…nem lett happyend :D

2022. jún. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
Azt hitte ennyi a dijad es cserébe megkap? Nem értem az ilyeneket en sem.
2022. jún. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
2%

Ha valaki nem szimpatikus számomra, attól nem várok el szívességet. Még egy bambi erejéig sem.

Nyugodtan felajánlhattad volna magadtól is, hogy fizeted a részed. Már nem a grál lovagok korában élünk. Aki mégis "királylány", abban meg legyen tartás és ne hívassa meg magát üccsire, ha látja, hogy lapátra kerül a lovagocska. Mert a vegyészeti része már kvára látható az első két korty után is.

2022. jún. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!