Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a férfit elutasítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfit elutasítottam akkor jogos hogy elkéri a fogyasztásomat?

Figyelt kérdés
Interneten randiztam egy férfivel azt mondta meghív valamire idejöttünk és ittam egy limonádét a randi végén őszintén elmondtam neki hogy nincs semmi baj vele de úgy érzem nincs kémia, ekkor ideges lett és indulatosan elkérte a limonádé árát. Természetesen mindjárt kifizettem neki mert nem akartam balhét
2022. jún. 23. 06:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ez mekkora!
2022. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

18-as:"Több esetben meg eleve ragaszkodott hozzá a lány, hogy kifizesse a részét, mondjuk ebből már lehet tudni, hogy nincs folytatás."


Pont erről írtam a 10-es hozzászólásban. És én lettem az olcsójános.

El tudom képzelni, hogy a csávókának ez a randija volt a hónapban a negyedik, ahol kikosarazták. Ledobta a láncot, mert egyszer még a grál lovagok is kiszámolják, mennyi pénz megy a levesbe egy-egy ilyen attrakció után. Attól még lehet faszari, nem tudom. De az is lehet, hogy előtte a három királykisasszonyt megkajáltatta, ami alaphangon is hatezer. Ezen érdemes elgondolkodni, mielőtt egy lapátra tett embert leszarozunk.


Mindenkinek van egy határ, ami kihozza belőle az idegbohócot. Egy randi azzal a céllal történik, hogy megismerjük egymást.Ha egy barátomat meghívom munka után 1-2 sörre, akkor meghívtam, ajándék a barátságért. Aki viszont idegeneket hívogat meg, az egyszerűen kretén. Egy első randin egy idegennel találkozik mindkét fél. Lehet valaki annyira nagyvonalú, hogy minden alkalommal állja a cechet, de ha nincs barátság, akkor pofátlanság elfogadni csak azért, mert luk van a lábam között. Aki meg veretésből fizet mindent, az a hosszútávú kapcsolatban is szórni fogja a pénzt.

2022. jún. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Olcsójánoskám! Ki mondta, hogy mindjárt vacsora vagy ebéd kell első randin?

Senki.

Ha pedig egy kávéba, üdítőbe is belehal az illető, akkor tényleg olcsójános, és nem barátnő kell neki, hanem egy jobb munkahely.

Nem az én problémám az, hogy ő negyedszer visz egy nőt első randin vacsizni. Aki ilyen hülye, az meg is érdemli. Ne a nőkön töltse ki a gyökérsége miatti frusztrációt, hanem magàn.

2022. jún. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
23: Leírom zippelve, hogy átjöjjön az üzenet: Akitől nem akarok semmit, azzal nem hívatom meg magam egy bambira sem. Ha mégis, akkor nem az azt kifogásoló az olcsójános, hanem én vagyok az ingyenélő.
2022. jún. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
80%

Én is leírom, hátha felfogod:senki nem tart fegyvert senki fejéhez, hogy márpedig erre a helyre hívja meg egy vacsira.

50%-od van benne. Ha nem akarsz oda menni, közlöd, mivel van szád.

Ha egy kàvéra szeretnéd meghívni, kávézóba viszed.

Nem meghívatják magukat, csak te vagy akaratgyenge, aztán nyafizol, hogy sokat kellett fizetni.

2022. jún. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
74%

Arról nem is beszélve, hogy a stílusod alapján simán lehet, hogy ott a randin jönnek rá, hogy ettől aztán semmit nem akarnak, legfeljebb menekülni.

Imádom, hogy te hívtad meg, te fizetsz, és nem te vagy a hülye, hanem ő az ingyenélő.

Felelősséghárítás lvl999.

2022. jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
74%

24-es:

Akivel nem akarok semmit attól valóban nem várok el semmit. De valószínűleg amelyik csajt te elviszed valahova az nem tudja előre hogy te ekkora genyó vagy.

2022. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
25,26,27: Először nem tudtam mire vélni ezt az arroganciát. Aztán rájöttem, hogy jön a meleg. Kell a sok folyadék. Kell a sok randi... LOL
2022. jún. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy te beszèlsz arroganciáról.

Már megint tipikus eset, hogy más szemében a nem létező szálkát is, sajátodban meg egy komplett erdő van…

2022. jún. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon égő, hogy elkérte. Ha így viselkedik egy ilyen helyzetben, vajon mire számíthatnál tőle máskor? Csak azt eheted amit ő is, meg nehogy drágábbat kérj mint ő ? Stb….

Nagyon ciki, kár hogy ezeket a parasztokat nem lehet kiszűrni online.

Én rendeltem volna még egyet (azt saját számlámra persze) és ráöntöttem volna.. hogy itt a limonádét te szerencsétlen fillérba*ó. És elsétálok..😀

2022. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!