Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbántam, hogy elhagytam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakihazivalaki kérdése:

Megbántam, hogy elhagytam! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
hosszú idő után volt egy lány az életembe akivel jól éreztem magam, pár randi után úgy éreztem nem tudom tovább csinálni, nem tudom mi váltotta ezt ki belőlem, úgy éreztem nem érzem azt amit éreznem kéne de rajöttem, hogy pár randi után lehet, hogy ez a normális, de régen voltam kapcsolatban és még soha senkit nem éreztem ilyen különlegesnek, valahol belül úgy éreztem ő azt érdemli , hogy úgy szeressék ahogy azt megérdemli de rettenetesen megbántam és tudom, hogy nagyon megbántottam őt, szerintetek megpróbáljak bocsánatot kérni vagy már elkéstem?

szept. 16. 13:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Én a helyedben írnék neki, de szerintem ne feltétlen számíts válaszra
tegnap 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha nem voltál biztos az érzéseidben iránta az azzal egyenlő, hogy nem érezted azt amit "kellett" volna. Amikor valakibe belezúgsz arról tudsz. Nem létezik olyasmi, hogy később jössz rá amikor együtt vagytok akkor bizonytalan vagy. Annyi történik, hogy a bűntudat és a magány, kudarc felőröl téged és azért ragaszkodsz hozzá. De ez nem szerelem, vagy igazi kémia. Akkor miért akarod ismét padlóra küldeni az exed? Ne légy egoista, szépen lépj túl azon, hogy megbántottad és ismerkedj olyan nővel aki mellett biztos leszel az érzelmeiddel kapcsolatban iránta!
tegnap 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
*Nem létezik olyasmi, hogy később jössz rá amikor együtt voltatok akkor bizonytalan voltál.
tegnap 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
utolsó, nem voltunk együtt és elhamarkodottan hagytam ott, még csak ismerkedős/randizgatos fázisban voltunk és utólag beláttam, hogy ennyi idő nem elég ahhoz hogy valami kialakulhasson és ő egy olyan lány akivel lehetne tervezni es a legjobbat erdemli es azert hagytam ott mert ugyereztem keves vagyok hozza es nem ezt erdemli
tegnap 15:06
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
De teljesen mindegy, hogy együtt voltatok-e. Nem érezted amit kéne. De mégha érezted is (ami több mint valószínű nem igaz!) akkor is kisebbségi komplexusod van! Először magad kellene rendbe rakni, önbizalmat növelni és csak aztán randizni más nővel! Mert hiába ad neked újabb esélyt, sőt más nő is hiába adna te az önértékelési gondjaiddal tönkretennéd mindkettőtöket! Ne légy önző mint írtam már, más emberke neked nem fog önbecsülést adni soha, azért ÖNbizalom a fogalom neve mert belőled fakad!
tegnap 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%
Mennyi idő telt el a "szaķitás" óta?
tegnap 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
pár nap telt el
tegnap 18:43
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor még próbáld meg. :) sok sikert!
tegnap 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!