Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagytam a férjem és megbánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a férjem és megbántam. Járt így már valaki?

Figyelt kérdés
15 év házasság után elhagytam a férjemet, mert úgy éreztem szerelmes lettem. Olyan érzelmeket kaptam attól a férfitól mint meg senkitől. Mondanom sem kell amint elhagytam a ferjem és összeköltöztünk szinte egyből kimutatta a foga fehérjét. Kötözködik, akaratos, bunkózik, csúnyán beszél velem. Egy szóval szenvedek ebbe a kapcsolatba. Az elozo kapcsolatomat nem becsültem hat most kaptam egy szarabbat. Vissza mennek az exemhez de sajnos már van barátnője. Nagyon szidom magam, nagy lecke volt ez nekem . Van még sorstársam aki így elba...ta az életét?
2020. nov. 4. 08:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Az a pasi csak meg akart dugni téged, nem pedig komoly kapcsolatot. Sokan csinálják ezt. Ne bízz meg a férfiakban, amikor ismerkedsz velük, mert képesek elhitetni veled, hogy érted a csillagos eget is lehoznák, csak hogy puncit kapjanak!


27/F

2020. nov. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy egyszer rosszul döntöttél, ne döntsd rosszul mégegyszer! Lépj ki ebből a kapcsolatból, amíg még nem fonódtok össze túlságosan! - Persze, ez nem úgy működik, hogy visszaléphetsz a régibe, de akkor se ragadj bele egy olyan kapcsolatba, ami már induláskor is rossz.
2020. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan jártak már így, de az a hajó már elment
2020. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Megérdemled..
2020. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a férjeddel sem lehetett minden olyan nagyon jó, különben nem hagytad volna ott. Mivel egy még annál is szarabbat kaptál, ezért menekülnék vissza a férjedhez, mert az ennél mégiscsak jobb volt. Ne csináld. Hagyd ott ezt a mostani csáveszt és legyél kicsit egyedül. 15 év házassag nagyon sok idő, ezután egyből beleugrani egy vadiúj kapcsolatba nem volt olyan jó ötlet. Egy kis időt szánj magadra, hagyd, hogy lecsillapodjanak kicsit az érzelmeid és utána sokkal racionálisabban fogod látni a dolgokat.
2020. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

Együtt vagy még ezzel a pasival? Ha igen lépj le. Gyereked van? Meddig tartott ez a kapcsolat?

Ne hibáztasd magad, az előző se volt jó,különben nem hagytad volna el.

2020. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj ám mindig kapcsolatban lenni.

Ha elhagytad a férjed,akkor vele sem volt rózsás a helyzet, még ha ettől jobb is volt. Szerintem hagyd ezt a pasit a fenébe, legyél egy kicsit szingli, szedd össze magad és aztán kezdj el ismerkedni.

2020. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Lidlipú én azért pontoztalak le, mert 0 köze volt a kérdéshez az ideböffentett ítélkező kommented. Emellett még jó pronyó is vagy.
2020. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
10%
Na mivan nem sikerült az alfa görénynél? Még egy bájgúnár se jó? Pedig bizony vénlányként már nem fogsz említésre méltó férfit kapni állandóra.
2020. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

Milyen sok frusztrált hozzászóló van itt, akik még 30-40 évesen is szüzek...


27/F

2020. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!