Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagytam a férjem és megbánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a férjem és megbántam. Járt így már valaki?

Figyelt kérdés
15 év házasság után elhagytam a férjemet, mert úgy éreztem szerelmes lettem. Olyan érzelmeket kaptam attól a férfitól mint meg senkitől. Mondanom sem kell amint elhagytam a ferjem és összeköltöztünk szinte egyből kimutatta a foga fehérjét. Kötözködik, akaratos, bunkózik, csúnyán beszél velem. Egy szóval szenvedek ebbe a kapcsolatba. Az elozo kapcsolatomat nem becsültem hat most kaptam egy szarabbat. Vissza mennek az exemhez de sajnos már van barátnője. Nagyon szidom magam, nagy lecke volt ez nekem . Van még sorstársam aki így elba...ta az életét?
2020. nov. 4. 08:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%
Gratula az új fiúdhoz, ügyes voltál hogy eldobtad miatta a férjed. Remélem ő cserébe nagyon boldog az új barátnőjével.
2020. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%

Hát ezt elb.tad, ez van, tanulj belőle, és legközelebb legyél okosabb. Mondjuk hogy más a szerető, ahol ott a tiltott gyümölcs izgalma és édessége, és mások a szürke hétköznapok. Ti meg gondolom úgy dobtátok össze a szennyest, hogy előtte csak szexelni jártatok össze. Tudod, lakva ismerszik meg. Ezért is hül.yeség ész nélkül eldobni egy nyugodt házasságot az ismeretlenért.

Még lehetne mondjuk tanulság, hogy becsüld meg azt, aki van, mielőtt volt lesz. Ha olyan rossz lett volna a házasságod, nem akarnál visszatáncolni.

Most annyit tudsz tenni, hogy őszinte leszel mindenkivel. Az újnak elmondod, hogy egy tirpák, nem ilyen lovat akartàl. Úgyse változik, hiába ígérget, jobb lezárni. A volt férjednek is elmondhatod, hogy hü.lye voltál, és nem vele volt baj, ne ő érezze magát kevésnek. Kívánj neki sok boldogságot, és pont. Ő már sose bízna benned, sose kapod vissza a régi életed, akkor se, ha újra kezdenétek. Maradjon meg a jó emlék.

Te meg kicsit legyél szingli, hogy tisztába kerülj önmagaddal, ne mindig egy férfi függvényében lásd a viszonyod az életedhez.

Ha nem tanulsz ebből semmit, akkor újra hül.ye leszel, legfeljebb mással, másképp.

2020. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy figyelitek? Kb. minden 2. válaszoló bosszúszomjas incel fiúka:DD
2020. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

Sokan bíznak egy új kapcsolat gyógyerejében, de sajnos újra a régi gödörben találják magukat hiphop. Talán mások tanulnak az ilyen történetekből vagy sem...

Állj fel és járj, kedves kérdező, mást nem tehetsz. Élete során mindenkit megkísért az új, néhány éves kapcsolatokkal a háta mögött vagy még annyi sincs a fújjogó kommentelő hogyan is érthetné.

2020. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom mi ebben a bosszúszomj,csak az az érdekes h sokan úgy vannak vele mintha szegény kérdezőnek pisztolyt tartottak volna a fejéhez h lépjen le a férjétől ...Most meg h ráfaragott mert az új csávója ugyanúgy semmibe sem nézi őt, mint ahogy ő a férjét,most sajnálnunk kéne vagy mi?Nem bírt magával és ráfaragott,egészségére.
2020. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%
Lidlipú engedd el. Ha punci van a lábad között semmi sem a te hibád. De ha férfi vagy akkor meg dögölj meg. Ez a mai trend.
2020. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell rögtön elkönyvelni valakit szar embernek azért, mert az élete egy adott pontján nem érezte a házasságát számára megfelelőnek. Nem lehet leírni egy hasonló történetet annyival, hogy "kellett neki a friss phasz, ezért dobbantott a végtelenül odaadó és szerető férje mellől", azt sem tudjuk, milyen volt a vele való kapcsolata (leszámítva, hogy a jelenleginél elviselhetőbb). Az ítélkezés mindig rohadtul könnyen megy. És nem, nem voltam még olyan helyzetben, mint a kérdező.
2020. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki követ el hibát, ezért ne ostorozd magad. Nyilván annak is meg volt az oka, hogy a férjedtől eljöttél. Hagyd el ezt a férfit és kezdj új életet egyedül. Nem lesz könnyű de gondolom még fiatal vagy. A 30-as 40-es korosztályban rengeteg az újra kezdő. Ez a két férfi nem volt az igazi a 3. majd az lesz.

Én: 25 éves házasságban egyszer elhagytam a férjem. Elköltöztem albérletbe. Bár a lakásunkat teljesen közösen vettük amikor összekerültünk, azt gondoltam ha új életet kezdek legyen a környezet is új. Nekem csak az volt a baj, hogy végtelenül unalmasnak éreztem a házasságom. Meg nincs bennünk közös a férjemmel. Félév után visszaköltöztem. Szerencsére a férjem tárt karokkal várt. Ő intézte a költözést. Azóta másként látom a házasságunkat. Az legyen a legkisebb baj, hogy néha túl nyugis.

2020. nov. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük a férjed jobban járt
2020. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
37%
Ezt megszopta a kérdező elég derekasan. A hipergám ösztönlényként való viselkedés is végződhet ordas nagy cumival. Például ha az alfa görény majd szépen lecseréli egy fiatalabb, feszesebb nőre, a vénlányt meg kidobja mint egy (nem orrfújásra) elhasznál papírzsebkendőt. A régi béta férjéhez meg már könyörögve se mehet vissza mert az már talált egy rendes nőt. Na akkor lesz ám vonyítás :)
2020. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!