Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagytam a férjem és megbánta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a férjem és megbántam. Járt így már valaki?

Figyelt kérdés
15 év házasság után elhagytam a férjemet, mert úgy éreztem szerelmes lettem. Olyan érzelmeket kaptam attól a férfitól mint meg senkitől. Mondanom sem kell amint elhagytam a ferjem és összeköltöztünk szinte egyből kimutatta a foga fehérjét. Kötözködik, akaratos, bunkózik, csúnyán beszél velem. Egy szóval szenvedek ebbe a kapcsolatba. Az elozo kapcsolatomat nem becsültem hat most kaptam egy szarabbat. Vissza mennek az exemhez de sajnos már van barátnője. Nagyon szidom magam, nagy lecke volt ez nekem . Van még sorstársam aki így elba...ta az életét?
2020. nov. 4. 08:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni, nem te vagy az első ilyen, nem is az utolsó. Az más kérdés, hogy miért nem azon dolgoztál inkább, hogy megjavítsátok a házasságotokat...
2020. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akar az exem is kiirhatta volna szorol szora, minden stimmel. Mivel jo esellyel nem te vagy az, igy ha a kerdesre akarok valaszolni, igen mas is jart igy.
2020. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Tofika2 ***** válasza:

Minden rendben volt abban a házasságban amiben voltál? Nem inkább ha valami baj volt akkor megbeszélni kellet volna?

Ha meg nem volt semmi rossz, akkor viszont megérdemelted, legközelebb jobban figyelj :)

Ja és javaslom fordulj Istenhez :)

2020. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!