Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek gyerekkekel akik...

Hölgyek gyerekkekel akik hosszú idő után elhagyták a férjüket valami miatt. Hogy miért és megbánták-e? Illetve miért nem bánták meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én igaz nem hosszú idő után,de elhagytam a férjemet egy gyerekkel.Nem bántam meg,mert olyan ember volt,hogy nem lehetett vele együtt élni.Nem akarom részletezni,sem szidni Őt,legyen elég annyi,hogy teljesen lecsúszott azóta,nem tudta bizonyítani azóta sem,hogy tud normálisan élni.Ennek már 13 éve.Én azóta már újra férjnél vagyok,közös gyerekeink is vannak.Nagyon boldogok vagyunk együtt.Ha nem hagyom el akkor,talán a gyerekünkkel együtt minket is magával húz,és esélyünk sem lett volna a normális boldog életre.Akkor egy ideig nagyon rossz volt,de aztán talpra álltam hála Istennek.

Összefoglalva azt bántam meg,hogy fiatalon felelőtlenül hozzámentem,de azt nem,hogy elhagytam.Jól tettem.

Így most van egy boldog nagy családom,ahol szeretet és megbecsülés van köztünk.A férjem pedig ugyan úgy tekint a nagy 16 éves gyerekemre mint a saját közös gyerekeinkre,elvégre pici korától Ő neveli.

2009. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a sajatom,hanem a tesom tapasztalata, o 12 ev utan hagyta el a ferjet a 8 eves unokahugommal, a tesom tartotta el 6 evig, nem akart dolgozni es szeretett bulizni, akkor borult ki a tesom, amikor kiderult,h van baratnoje mellete, a tesom szinte ures kezzel jott el, szegeny elegge kivolt, de hirtelen megismerkedett es ferfival, kozotte a sogrom kozott eg es fold a kulombseg, torodo, gondoskodo es DOLGOZO ferfi. A tesom beadta a valast, magara vallalva az osszes ezzel jaro anyagi terhet, de a szemet sogorom nem akarta alairni a papirokat, csak egy nagyobb osszeg ellenebe. Azota sikerult alairatni vele, legszivesebben agyonvernem, annyira utalom, penzehes bunko!!!

Szoval a tesom nem banta meg, sok ev utan most el eloszor kiegyensulyozott eletet!

2009. ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 év után váltam el, 5 éves volt akkor a kisfiam. Nem bántam meg, azóta már új párkapcsolatban élek, van egy 7 hónapos pici lányom is. Teljesen kicserélődött az életünk, soha eszembe nem jut, hogy esetleg megbántam volna. A volt férjemnek csak futó kapcsolatai voltak azóta, nem talál magának párt, nem véletlenül.
2009. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én tisztességesen nevelem a gyerekeimet és a feleségemet is szeretem, sokat dolgozok és megvan mindenünk. De a 16 év alatt sajnos 3X hibáztam,nem jártam senkivel csak egy alkalmas volt. 1.5 éve volt az utolsó féfrelépésem. Van két gyerekünk és a feleségem most akar válni. Tudom, hogy megbocsájthatatlan bűn, de szeretném rendbe hozni. Lehet ebből még valami? A párom nagyon nem akar tágítani a szakítás mellől.
2009. ápr. 21. 12:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mar bocsi, nem bantas keppen,csak a helyzetre reagalva, de jol is teszi. Nem becsulted es most ugy erzi,h elvesztegeti a megmaradt eveit. O benne mindig megmarad egy szalka es nem lesz boldog veled, ezt akarod?
2009. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Te már feltetted ezt a kérdést ide,szerintem 2x is csak más formában.Sajnálom,hogy nem tudod megemészteni,hogy a feleséged válni akar.De miért nem akkor ragaszkodtál ennyire hozzá amikor félreléptél?Akkor nem jutott eszedbe mennyire szereted?Ráadásul 3x?Mégis mit vársz tőle?Gondolom elhagyott volna előbb is,de kisgyerekekkel nem olyan könnyű ugrálni amit te kihasználtál.Te nagyon ocsmány dolgokat követtél el ellene,ráadásul ugye akkor Ő még kismama volt.Te fordított esetben meg tudnál bocsájtani?Én úgy olvasom ki a soraidból,nem csak ebből,hanem az előzőkből is,hogy birtoklási mániád van,a Te feleséged a Te házad a Te életed a Te álmaid...stb..És az övé hol vannak???Neki nem jár a normális élet?Őt meg lehet alázni gyötörni?Te itt csak magadat fényezed,és attól kerülget a rosszullét hátha a feleséged nálad különb embert talált aki esetleg megbecsüli,aki mellett nőnek embernek érezheti magát.Undorító módon még azt is írtad az előző kérdésed kommentjében,hogy Ő csak minimálbért keresett és 6 évig otthon volt amíg Te éjjel nappal dolgoztál.Arról nem tettél említést,hogy Ő mit csinált,Ő milyen áldozatokat hozott a családotokért.Vagy talán ha Te ennyit dolgoztál amellett neked még belefért a háztartás,a gyerekek...stb...minden?Gondolom ezeket csak Ő látta el,és ezt nem forintosítottad,hogy mennyit ér.De gondolom szerinted semmit,csak az ér valamit amit Te tettél.Ne haragudj,de nagyon egoista ember lehetsz.
2009. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy részt vettem a gyereknevelésben mint ő, csak én még elmentem dolgozni is és beválaltam idönként szabadnapjaimon is pluszmunkát,hogy neki legyen miből az ikeába mennie minden nap. A 16 év alatt egy forint megtekarított pénzünk nincs mert szeret felhőtlenül költekezni, pedig 10 éve mindig 250 és 400e forintnál nem kerestem kevesebbet.. Illetve neki van százezer forintja a bankszámláján amihez nem nyúlhatunk hozzá, de mikor már nem tudjuk néha rendezni a számláinkat mehetek anyámhoz kölcsönkérni hónap végéig. Az ő anyukájától nem kérhetünk ilyen jellegü segítséget mert neki nincs de minden nyáron elmegy külföldre nyaralni kétszer repülővel. Neki csak élnie kelett melletem és soha nem tettem szóvá, hogy nem hoz haza elég pénzt. Egy nő el tudná fogadni ha a férfi minimálbérből élne évek óta és ő tartaná el? Én is szivesen elmentem volna gyesre , hogy a gyerekeimmel legyek egész nap. Sajnálom, hogy megaláztam. Még nem jutottunk soha ilyen mély pontra mint most. Én csak a családommal szeretnék élni.
2009. ápr. 21. 15:49
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ellentmondásos amit írsz.Ha állandóan dolgoztál,amit az előzőkérdésed kommentjében állítottál"éjjel nappal",akkor,hogy tudtad ugyanúgy kivenni a részed a gyereknevelésből az otthoni teendőkből?Ha pedig felelőtlenül szórtátok a pénzt,abban Te is hibás vagy ne haragudj.Az pedig,hogy egy férfi a családfenntartó számomra természetes,és nem rendkívüli,így van rendjén.Persze ezért cserébe elvárhat dolgokat.De az már szerintem nem fér bele,hogy azt várja tolerálja a felesége,hogy néha félre kufircol.Azt pedig,hogy elmentél volna szívesen gyesre,na ezzel elárultad,fogalmad nincsen mi az 2 gyerekkel gyesen lenni.Te ebből csak annyit láttál,de jó,hogy nem kell addig sem dolgozni.Szánalmas.

De tudod mit nem értek?Ha a feleséged ennyire rossz,ha ennyi kifogásod van ellene,mi a francért akarsz minden áron vele maradni????Miért nem hagyod menni?Eddig is találtál nőt helyette,ezután is biztosan fogsz.

Ja,csak az lehet,hogy nem néz el mindent.

2009. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon tévedsz! Nem rossz a feleségemmel és dolgozni is szeretek és azért mert amikor pézünk van akkor mindig jól érezte magát és ezt jó volt látni rajta. Örültem hogy boldognak láttam. Mindig is mondtam neki hogy ha pénz van minden van. Ha nem volt pénzünk mindig veszekedések voltak, de spórolni nem tudott. De a nők ilyenek, ha a kezedet adod akkor az egész karod kell. De nem is ez a lényeg. Az éjjel nappal nálam azt jelenti hogy 2 É 2Szabad és 2Nappal. Ezért is tudtam sokat lenni a gyerekekkel. 14 éve így dolgozok vendéglátóba és nekem se volt egyszerű eltűrni a munkahelyi megaláztatásokat ahol a vendég a pénzéért elvárja hogy csontig benyalj neki a borravalóért a jólét kedvéért. Elég megalázó! Ti nők ezt nem értitek.
2009. ápr. 21. 16:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért csaltad meg az asszonyt?Mert ez sok mindenre választ adna.
2009. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!