Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek gyerekkekel akik...

Hölgyek gyerekkekel akik hosszú idő után elhagyták a férjüket valami miatt. Hogy miért és megbánták-e? Illetve miért nem bánták meg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 09:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Mert egy barom vagyok. Valójába én sem tudom, talán a mert sok lány között dolgozok. Ilyenkór tudja meg az ember mit is veszít.
2009. ápr. 21. 20:05
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen utólag megbecsüli az ember azt, amije, vagy akije volt! De meddig is?!

Ha 3x megtetted jönne ott több is, ez tuti! Akár hogy is tagadod és állítod, hogy nem, gondolom már az első után fogadkoztál, hogy több nem lesz és lám....

Igaza van a feleségednek, az én férjem is hasonló hozzád, felfogásban és az önzésben is! És tudod én azt mondom, tőled és a hasonlóktól menekülni kell!!!! Aki már valamit felhánytorgat, az már nem lehet túl jó ember. És aki támadni is tud és lenézni a párját és alábecsülni a munkáját? Na erre nincs szó.

Én is majdnem minimálbérért dolgoztam gyes előtt, de mindent feláldoztam a férjemért, főiskolát végeztem mégsem az alapján soroltak be a munkahelyemen(örültem, hogy találtam itt) és hagytam magam mögött a 200-300 ezres állást! ÉRTE és a közös életünkért és mentem gyesre 70-ezres fizuval, ahelyett, hogy még karriert csináltam volna, mert ő babát akart nagyon! Hittem neki, majd ő megtesz értünk mindent. De minek is véltem igaznak? Azért, hogy most jól megbánjam.

Tehát: az a férfi, sőt apa, aki megcsalja a feleségét egy undorító féreg! És erre nincs bocsánat. Egy után jön a többi és erre lásd Te magad vagy az élő példa.


Szép Estét!

2009. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!