Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megbántam, hogy elhagytam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakihazivalaki kérdése:

Megbántam, hogy elhagytam! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
hosszú idő után volt egy lány az életembe akivel jól éreztem magam, pár randi után úgy éreztem nem tudom tovább csinálni, nem tudom mi váltotta ezt ki belőlem, úgy éreztem nem érzem azt amit éreznem kéne de rajöttem, hogy pár randi után lehet, hogy ez a normális, de régen voltam kapcsolatban és még soha senkit nem éreztem ilyen különlegesnek, valahol belül úgy éreztem ő azt érdemli , hogy úgy szeressék ahogy azt megérdemli de rettenetesen megbántam és tudom, hogy nagyon megbántottam őt, szerintetek megpróbáljak bocsánatot kérni vagy már elkéstem?

szept. 16. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
hát vesztenivalód azthiszem nincs.
szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha ismeretlenul bantottad akkor nincs sok eselyed. Elkonyvelt egy xar alaknak.
szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van esze nem fog figyelembe venni.
szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sosem bírtam megérteni, mért csinálják ezt egyesek. Jaj nem érzem, amit kéne, kidob, aztán hiányzol mégis! Hát velem nem szórakozhat így senki! Majd legközelebb gondolkozol! Én nem fogadnálak vissza, nem tudnék bízni benned 100%-ig!
szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Életed szerelmét nem hiszem elutasítottad volna, úgyhogy ne szórakozz vele tovább.
szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
HAGYD BÉKÉN!
szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén! Senki nem érdemli ezt, hogy hirtelen rájöttél jaj mégsincs jobb nála akkor vissza.

Nem kellett, később se fog, ennyi.

szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Próbálkozni lehet, de ha valóban megbántódott a viselkedésed miatt, akkor nem fog neked több esélyt adni.

Talán néhány év múlva újra megpróbálhatod.

szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyenekkel teszik tönkre egyesek az ép lelkületű embereket, aztán így válik szinte mindenki egy idő után frusztrálttá, megkeseredetté, közönyössé a másik nem iránt. Jaj nem kellesz, de mégis! Ezt pár exem nekem is eljátszotta, elhagytak, mert hát... Aztán évek múlva jöttek volna vissza, mert hát rájöttek, ennyi szeretetet, törődést nem kaptak máshol, dehát akkor úgy érezték, hogy... Szóval, nincs normállis nő, ugye? Dehogy is nincs, csak az nem kell!
szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

teljes mértékben tudom,

hogy hibás vagyok. Ő a legjobbat érdemli és úgy éreztem az én bizonytalanságommal csak tönkre tenném őt. Igen, nagyon megbántottam, ez tény és hibáztam de rájöttem, hogy csak időre lett volna szükségem, hogy kialakuljanak valós érzelmek de bepánikoltam, hogy nem vagyok biztos ebben az egészben de most hogy elvesztettem tisztán látok, szívem szerint írnék neki de nem akarom őt bántani

tegnapelőtt 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!