Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észre vette a srác akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre vette a srác akivel randiztam hogy van egy kis bajuszom, és viccelődött vele, nekem ez rosszul esett, csak szerintem nem illik ezt egy nőn szóvátenni? Ezt mondtam neki

Figyelt kérdés
Ez tegnap történt, mondtam neki megyek kozmetikushoz ma, és leszedi, de nem fekete és hosszú hogy nagyon látszon, azt mondta nem vagyok érzelmileg érett, és nem akar emiatt tovább ismerkedni,hogy úgy érzi emiatt neki meg kell játszania magát előttem mert csak viccelt hogy látja hogy van bajuszom, valóban túl reagáltam?

szept. 4. 10:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
El kéne fogadni, hogy emberek vagyunk. Ha gyantáznám a bajszom, akkor a randit úgy kéne igazítani, hogy gyanta után, de már nem pirosan menjek el. És ha épp emiatt rendezgetni kellene az időpontot, akkor itt sírna egy csomó pasi, hogy "le akar rázni" a csaj, azért nem jó neki a péntek, miközben nem akarja, hogy a nyolcvanadik szaros-szőrös faszjankó is nagyítóval keresse rajta, miben nem tökéletes.
szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem reagáltad túl, és nem te vagy az "érzelmileg érettlen", amiért van pofád megsértődni az ostoba viccein.
szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szóvá is tettem volna neki, hogy mintha ő annyira tökéletes lenne. Biztos neki is vannak hibái és nem egy adonisz... 🤦
szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
57%

Fuu a 11-esnek milyen igaza van..

fogalmuk sincs amúgy milyen logisztika van abban hogy egy randira "makulátlanul" menjünk hogy ne ilyen megjegyzeseket kapjunk. De szerintem le kell amúgy szarni, régen én is mindenhez is igazítottam a randi napját, de ma már nem érdekel. Vagy elfogad úgy ahogy vagyok, vagy adios.


Mi nők is rengetegszer szóvá tehetnénk hogy milyen igénytelenül borotválkoznak maguknak, vagy milyen idétlen a szőrzetük, vagy szőrős a nyakuk, de szerintem itt még gyakorin soha nem olvastam ilyet.

szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%

1. Tenyleg nem illik megjegyzest tenni ra, ez eleg nagy bunkosag volt a reszerol. En mar randiztam olyan pasival, akinek irto kellemetlen (olyan gombas) testszaga volt. Nem szoltam erte, de nem is folytattam vele az ismerkedest.


2. Minden nonek van bajsza (vagyis az arcunkat is apro finom szorreteg fedi, de ez inkabb olyan pihe). A szerencsesebbeknek olyan apro pihe-puha, hogy szinte csak nagyitoval lehet latni.

Ha erosebb a szorzet, akkor erdemes kivizsgaltatnod magad, mert hormon problemara is utalhat. Randi elott erdemes kiszedni, mert kiabrandito tud lenni.

szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
41%
Szard le. Én simán elmegyek bárhova "bajszosan". Egyáltalán nem vészes, jó, ha már nagyon nagy akkor érdemes levágni, de hát a női test is szőrös (megjegyzem mindenhol az). Nincsen földig érő szakállam, de hát istenem, egy kis aranyos bajusz mellett, még igenis szexinek érzem magam.
szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%
El fogok menni randizni egy csomó sráccal, csak 1 randira mindegyikkel, és minden hibájukba belekötök. Normális dolgokra is azt fogom mondani, hogy undorító. Tönkre fogom tenni őket, ahogy ők minket.
szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17: Faképnél fognak hagyni, azt itt fogsz a gyakorin egész nap spamelni, hogy a férfiak hibája volt. Szánalmas.
szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy el kellene fogadni, hogy semelyik test nem olyan tökéletes mint a divatkampányokban vagy az influencereknél. Ahhoz hogy olyan legyen, ahhoz egy rakat profi szakember (edző, dietetikus, fodrász, kozmetikus, manikűrös, sminkes, fotós, stb.) kell, állandó egészséges életmód. Így sem lesznek tökéletesek ezek az emberek, csak szimplán a lehető legjobb, leginkább megcsinált verziójukat láthatod. Nem az van, hogy valaki csodásnak született, hanem az, hogy ő rengeteg energiát, pénzt és időt áldoz arra, hogy ő annak tűnjön. Ha neked ez megéri, mert azt hiszed ez a fontos (és persze lehet hogy neked az, ehhez jogod van), akkor csináld te is ezt, ez garantáltan napi szinten 3-5 óra. Ha úgy döntesz hogy neked más a fontos, más hobbijaid vannak, amikkel szeretnéd tölteni az idődet, akkor ez értelemszerűen nem lesz meg.


Ki a fenét érdekel egy icipici bajuszka valakin? Ez olyan mint egy letört köröm, vagy egy nem tökéletesre formázott szemöldök, egy lenőtt haj, egy kevésbé elegáns outfit. Ezek nem olyan dolgok, amikbe bele kell halni. Szerintem a fiú totál viccelt a leírtak alapján, te meg a társadalom által rád helyezett nyomás miatt összerogytál. Soha egy fiút sem érdekeltek amúgy olyan f*szságok, amikkel én amúgy ezer évet töltöttem fiatalon, azt hittem majd attól leszek boldog, szerelmes és sikeres; bajszok, testszőr, narancsbőr, pattanás, úszógumi, kevésbé formás test, nem tökéletesen hófehér egyenes fogsor.


Nem azt mondom, hogy sose csinálj ilyeneket, azt csináld, amitől jól, szexinek érzed magad, vagy éppen úgy ahogy akarod. A tanácsom arról szól. hogy ne engedd, hogy a társadalom rád nyomja ezeket a szarokat, és ettől függjön az önbecsülésed.

szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez szerintem sem akkora probléma. Nem lett volna szabad ezzel sértegetni.

Az én páromnak a dereka szőrös egy picit, meg a popsija, de ez engem még izgat is

szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!