Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észre vette a srác akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre vette a srác akivel randiztam hogy van egy kis bajuszom, és viccelődött vele, nekem ez rosszul esett, csak szerintem nem illik ezt egy nőn szóvátenni? Ezt mondtam neki

Figyelt kérdés
Ez tegnap történt, mondtam neki megyek kozmetikushoz ma, és leszedi, de nem fekete és hosszú hogy nagyon látszon, azt mondta nem vagyok érzelmileg érett, és nem akar emiatt tovább ismerkedni,hogy úgy érzi emiatt neki meg kell játszania magát előttem mert csak viccelt hogy látja hogy van bajuszom, valóban túl reagáltam?

szept. 4. 10:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem reagaltad tul, elegge kellemetlen tud lenni, ha bajuszod no, pl hormonzavar miatt.
szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bocsánatot is kértem tőle, hogy nekem ez érzékeny téma,de teszek ellene, amúgy csak akkor látszik ha valaki nagyon közel áll hozzám, én amúgy nem látom egyből.
szept. 4. 10:34
 3/20 anonim ***** válasza:
7%

Túlreagáltad. Ha drámát csinálsz ilyen dolgokból, akkor az nem könnyű a másiknak


Meg nem mondta, hogy szedesd le, minek csinálod? Ha tényleg zavaró lenne akkor is lehet festeni is a színét és akkor semmlátszik. de lehet tök nem zavaró és csak vicc volt

szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem szóltam volna, pláne ha amúgy fullos lenne a csaj. Jó nagy hülye ez is.
szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Azért csinálom mert járok alapból is havonta 1x kozmetikushoz aki leszedi, mert engem nem zavarna, de hogy ne tudjanak bántani vele
szept. 4. 10:56
 6/20 anonim ***** válasza:
14%

Túltoltad.

Nőre nem való a könnyen észrevehető pofaszőrzet. Ha tudod, hogy hajlamos vagy a szőrösödésre, akkor randi előtt elintézed és máris nem fog ilyen „kellemetlenséget” okozni. Ellenkező esetben jogosan mondhatja azt, hogy igénytelen vagy és nem vagy rá tekintettel.

szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Keress olyat, akit ez nem zavar. Ha velem poénkodna valaki így. nem drámáznék rajta. Mondjuk nem is lenne min, mert randi előtt főleg odafigyelek ilyesmire. Volt, aki szőkítette mondván, hogy nem látszik akkor. Hát de, durván látszott, hogy le van szőkítve a bajsza.
szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Felejtsd el. Nyilván érzelmileg éretlen kis pöcsös volt. Sokuk nem tanulja meg, hogy ahogy haverkával lehet bánni, úgy nem lehet nővel, pláne nem kezdődő kapcsolatban, amikor még idegenek vagytok, és nem ismeritek egymást humorát.


Mondjuk én rákérdeztem volna, hogy konkrétan mi a vicc.

szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Ne sajnáld, itt ő volt a hunyó. Ha nem tetszik neki, hogy ilyen vagy, akkor lekoptat, ennyi, de viccelődni rajta? Pf...Nem is kell tudnia, hogy ez neked kényes kérdés, kinézettel nem illik viccelni, főleg nem nőknél, és pláne nem az első randin. Aki ennyire nincs képben a társas viselkedés íratlan szabályaival, az máskor másban hozott volna kellemetlen helyzetbe.

Örülj neki, hogy kiderült. Most képzeld el, hogy később meg majd a "hurkáidon" poénkodna, az hogy esne...

szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Valóban nem illik megjegyzést tenni rá.
szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!