Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy tőlem idősebb hölgynek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gekas Amanatidis kérdése:

Egy tőlem idősebb hölgynek, milyen témákat illik felhozni első randin?

Figyelt kérdés
Egy társkereső oldalon megismertem egy nagyon csinos 42 éves hölgyet (én 30 vagyok). Tőlem idősebb korosztállyal meg soha nem randiztam, így nem is tudom, hogy milyennek kellene lennem. Legyek nyitott, olyan mint máskor, vagy inkább picit tartózkodó! Iszonyatosan von a személyisége és a külsője. De nem szeretném ha azt hinné, hogy csak szexelni akarok vele.
szept. 1. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha ismernéd a személyiségét (ami elvileg vonz) akkor nem merülne fel a kérdés. :D
szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Hú de Simp vagy, okádok ettől az álkedvességtől, dugni akarsz. Legyél ilyen mézes mázos, húzd fel az egóját még magasabbra, gratulálok...
szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
2: te beteg vagy
szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Leginkább ne arra koncentrálj, hogy idősebb nálad!

Add magad, ha oldott a légkör, a témák úgyis adják magukat... Teljesen mindegy, hogy ki hány éves, ha egy beszélgetés nem erőltetett.

szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Először is, semmiképpen ne kezeld idősebb hölgyként. Soknak tűnhet számokban mérve a korkülönbség, de mentalitásban azért annyira nincs messze a 42 a 30-tól. Ő még nem egy öreg hölgy, akivel illik a kor jogán udvariasabban bánni és mamókának szólítani. Ha ennyi idősen randevúzgat, akkor valószínüleg ő is szeretné, ha még inkább 30-as nőként kezeld.
szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez egyáltalán nem nagy korkülönbség, hisz csak 12 évvel idősebb Tőled, és gondolom sportos, fiatalos, kedves nő, aki nem is néz ki annyinak, így ha pl együtt sétáltok senki se rökönyödik meg, hogy: Nézd már, a vén tyúk, azzal a fiatal sráccal...😀🤣😎 Remélem érthető? 😉 Legyél természetes, és add ÖNMAGAD, de felnőtt emberek vagytok nyílt lapokkal kell játszani! 34/N
szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!