Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baratom nem erti meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom nem erti meg hogy azert nem akarom felhozni hozzank mert apam egy rossz ember?

Figyelt kérdés
Soha senkit se baratot se tobbet nem vittem meg fel magunkhoz. Apam rosszindulatu,bunko es trehany szegyellem magam helyette is, es sose hagyja el a lakast. Mellesleg szegenyebb csalad vagyunk semmikepp nem akarom hogy ezt lassak az emberek.
júl. 28. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ezt érthetően és őszintén kommunikálni felé. Ha szeret téged akkor megérti és elfogadja.
júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Antiszociális lény ***** válasza:
A barátod biztos vagyok benne, hogy nem apád miatt van veled. Egy ilyen dolog nem fogja megrendíteni a szeretetett benne feléd. Nyilván kellemetlen dolog, beszélj vele erről, de ennyire nem kell emiatt aggódni. Egy párkapcsolat arról is szól, hogy a rossz dolgokban is a másik mellett állunk és megbízunk egymásban.
júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De az megviseli hogy meg nem volt nalunk
júl. 28. 18:15
 4/11 Antiszociális lény ***** válasza:
Nyilván, mert nem vagy vele őszinte és úgy érzi, hogy titkolsz előle valamit.
júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pedig vilagosan megmondtam hogy emiatt nem akarom hogy feljojjon, anyammal mar eleve talalkozott nemtudom mit akar meg
júl. 28. 18:23
 6/11 Antiszociális lény ***** válasza:
100%
Ha nem írod le pontosan a sztorit.. akkor nem fog tudni senki segíteni csak tippelgetni. Mi az indoka amiért erőlködik? Kérdezted tőle?
júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat csak neha utal ra hogy rossz neki de en mar az elejen momdtam hogy emiatt van. Igazabol en mar voltam sokszor naluk es a csaladja legnagyobb reszet is ismerem.
júl. 28. 18:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd fel egyszer, többet nem fog rá igényt tartani.
júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyszer sem akarom nem hianyzik hogy tortenjen valami szarsag
júl. 29. 10:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de barátod nem épp a legélesebb kés a fiókban. Tipikus példája a butácska kiskannak, aki nem párkapcsolatot akar, hanem azt, hogy dominálhasson feletted. Ezért is ragaszkodik ahhoz, hogy felmenjen hozzátok, hogy "meghódítsa" azt a területet, ahol élsz. Tudod, ez ilyen álaltvilágból visszamaradt ösztön, ami nem túl nívós egyéneknél mind a mai napig él. Meg persze a másik, hogy uralkodjon feletted, és ehhez hozzá tartozik, hogy nem lehet olyan, hogy ellent mondasz neki. Ő azt parancsolta, hogy vidd fel hozzátok, és elvárja, hogy meg is tedd.

Igazából három lehetőséged van:

1. Engedelmeskedsz neki, aztán lesz, ami lesz. De ne gondold, hogy a jövőben sokat fog érni a te álláspontod!

2. Ellenállsz, de arra számíts, hogy ezt nagyon sokszor fel fogja hánytorgatni, és nem egyhamar fogja feladni.

3. Kipenderíted a francba ezt az ostoba, követelőző hülyét.


Tudod, egy kicsit is értelmes ember fel tudja fogni, hogy mi is a helyzet. Innentől kezdve tök nyilvánvaló, hogy egy olyannal vagy együtt, aki amellett, hogy nem túl okos, még a legapróbb mértékben sem veszi figyelembe a te helyzetedet.

Nekem is volt olyan barátnőm, akinél problémás volt az otthoni légkör. Egyetlenegyszer nem forszíroztam, hogy mégis menjünk fel hozzá.

júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!