Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha én vetem fel (férfiként),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én vetem fel (férfiként), hogy csináljunk teljes körű nemi betegség szűrést az első (bármilyen) szex előtt, illik beszállnom az őt terhelő költségrészbe?

Figyelt kérdés
Nem éppen olcsóak az ilyen szűrőcsomagok.

aug. 18. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Megbeszélés kérdése. Szerintem az is normális, ha mindkettőtök anyagi keretébe belefér, hogy mindenki a sajátját fizeti, viszont ha ő anyagilag nincs így eleresztve, akkor viszont te, mint felvető, kifizetheted teljesen az övét is, elvégre ő nem akart volna menni. De ne lepődj meg, ha neki a felvetéstől is már elmegy a kedve az egész ismerkedéstől veled.
aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha ennyitől elmegy a kedve, akkor nem kár érte. Lehet én vagyok a földönkívüli, de nem értem, hogy lehet ennyire alábecsülve manapság a nemi betegség kockázata, pláne egy ilyen, már bocsánat a kifejezésért, de baszókultúrában, ami a nyugati civilizációt jellemzi.
aug. 18. 11:52
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Én megértelek, miután éltem már át std fertőzést, mostmár én is kérnék nőként.

Államilag megcsinálják ingyen (bőr és nemibeteg gondozóban), annyi a hátránya, hogy biztos eltelik egy hónap, hogy adjanak időpontot, meg utána megjöjjön az eredmény.

aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút megértem, és személy szerint egyet is értek a teljes szűréssel, akármennyire nem romantikus, mégis ad egy biztonságérzetet. Szerintem ennyitől nem kellene elmennie senki kedvének az ismerkedéstől, hiszen ez őt is védi, ő is látja a másik leleteit.

Az anyagi szempontokkal viszont egyetértek az első válaszolóval. Ha anyagilag belefér, akkor mindenki fizesse a sajátját, ha viszont jelentős anyagi különbség van, akkor illik besegíteni szerintem.

aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem mindkettő félnek kéne STD-szűrés ha mindkettőnek voltak szexuális élményei és akkor nem kell bele szállni anyagilag a másikéba.
aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek az előttem szólóakkal. Egy szűrés, oké kellemetlen, de inkább legyen biztos az ember a dolgában.
aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha erre nincs pénze az illetőnek akkor minek is ismerkedni.
aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Felevente jarok szuresre.

Kulon a pasi kedveert nem mennek el.

Vagy elfogadja vagy sem.

aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!