Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek meddig várjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig várjak a másik randi időpontra, miután az elsőt betegség miatt lemondta?

Figyelt kérdés

Szombat reggel írt, hogy lebetegedett, és szeretné lemondani a délutáni randit, amit amúgy nagyon sajnál, mert már nagyon várta.


Ment minden tovább, ugyanúgy beszélgettünk, annyi, hogy telefonon már nem, mert fáj a torka, viszont azóta sem ajánlott fel másik lehetőséget, hogy meggyógyultam, x időpontban nekem jó, vagy már kezdem jobban érezni magam szerintem lassan elkezdhetnénk szervezni a másik időpontot, vagy valami ilyesmi szöveget.


Tudom, hogy a férfi dolga a randira invitálás, de ebben az esetben szerintem a nő dolga lenne a másik időpontra rákérdezni, már 3 hete beszélünk anélkül, hogy találkoztunk volna ezért azt hiszem, hogy minél tovább halasztódik a dolog, annál esélytelenebb az egész.


Nem voltam mostanában beteg, fogalmam sincs, hogy mennyi idő egy influenza szerű betegségnek a lefolyása, szerintetek kb hány nap az, amire még azt lehet mondani, hogy azért nem ajánlott fel másik időpontot mert még beteg, és mennyi napnál lehet gyanakodnom, hogy ebből az egészből semmi nem lesz?


2023. dec. 19. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarok bunkó lenni, de sokszor olyan érzésem van ezen az oldalon, mintha nem is felnőtt emberek írnának. Minden hétköznapi kis apróságból születik egy regény. Olyan furcsa, hogy köztünk éltek, dolgoztok, vannak felelősségeitek, de egy lemondott randinál elakadtok. Egyeszerűen a legalapvetőbb kommunikáció falba ütközik.
2023. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Keresd vissza azt a kérdést, amiben a csajod kérdezte hogy neki kell-e. Szerintem amúgy most is a csaj vagy, csak próbálod más szemszögből írni.


Mindenesetre írj neki, hogy jobban van-e már, és aktuális-e még a randi. Ha igen, mikor alkalmas. (Hívasd meg magad randira)

Amúgy persze az ő dolga lenne. De szerintem még egy esélyt adhatsz neki.

2023. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azóta is beszéltek, és egyszer nem kérdezted meg, hogy hogy van, hogy érzi magát? Ha válaszolt rá, akkor vághatnád, hogy mi a szitu. Gondolom, tegnap munkába azért ment, ma meg pláne. Ha nem, akkor tényleg beteg, ha igen, akkor mi a kérdés? Hogy hülyére vesz és talonban tart, amíg a jobb partival ki nem forrja magát a dolog, akivel veled párhuzamosan ismerkedik?
2023. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

3as, háááááát azért szerintem az ember inkább megy betegen dolgozni mint randizni.

Érted, ha a munkában vagy taknyos, maximum hallgatják, hogy orrot fújsz. Ha meg a randin... háááát... erre van a vicc:


Megszólal a csaj csókolózás után:

-bocsi, lenyeltem a rágódat.

-Ja, nem rágózom, csak nagyon meg vagyok fázva.


Khm...:D

2023. dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszelgettek, ha nem került szóba hogy érzi magát? Amúgy meg pár nap telt el. Ha valami nagyon kiütötte, az ez igen kevés idő a gyógyuláshoz. Kollégáim rendre egy hétig nem dolgoztak, pedig HO van.
2023. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem gáz rákérdezned. Ha igazat beszél, akkor ő is akarja. Lehet kicsit rámenősnek lenni szerintem.
2023. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ami most van (és nem covid, mert az is van) az egy hét alatt nem múlik el. Családtagom múlt hét előtti szombaton betegedett le, utána egy teljes hetet itthon volt (ez már ugye 9 napot jelent) és még mindig csúnyán köhög.
2023. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én 1-2 napnál többet biztos nem várnék.
2023. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy influenza minimum egy hét. De még utána sem kell, hogy rögtön top formában legyél, kiüthet rendesen. És azért valljuk be, ki szeretne első randira ratyakul kinézve menni? És amúgy tényleg tudhatnád, hogy mégis milyen azóta az állapota. Nyafogsz itt mert szombat óta beteg de nem kérdezed meg, hogy van? Amúgy az 3 nap eddig. Szoval inkább légy türelmes mert ez még semmit nem jelent. Majd még egy-két hét múlva amikor már tényleg rendbe jön és felépül akkor kérdezz rá. Addig esetleg csak jegyezd meg, hogy sajnálod, hogy nem tudtatok találkozni. De ne ródd fel neki mert még nincsen mit.
2023. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 Azért, mert marha könnyű "elszúrni" az online ismerkedést, ezért ráizgulnak, pánikolnak. Persze arra nem jönnek rá, hogy igazából csinálhatnak bármit, megfeszülhetnek, ha a másik fél nem akarja a dolgot, akkor semmi nem lesz. Persze ez a legkisebb mértékben múlik azon, hogy ő mit, hogyan, és mikor mond (normális kereteken belül). Tehát teljes egészében ki vannak szolgáltatva a másik félnek. És olyan dolgok megengedettek online (pl. ghostingolás), amik a való életben a legnagyobb tahóságok közé tartoznak. Naná, hogy ráizgul, ha lát egy kis esélyt a sikerre.
2023. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!