Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15napja volt részem egy...

15napja volt részem egy örömlánnyal oralis szexben es ma eszrevettem egy piros foltot a peniszemen Szerintetek mi lehet? Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

2023. okt. 23. 03:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2023. okt. 23. 03:49
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg az urológus orvosodat. Ne itt mutogasd magad.
2023. okt. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ma van urologia?
2023. okt. 23. 04:02
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Nincs gond majd elmúlik.Ha először próbáltad ki a csajt akkor meg kell szokja a farkad az ő testnedveit,bármilyen furcsa is. Idővel elmúlik.
2023. okt. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs most nézem hogy 15 napja volt,akkor nem tudom marad az urológus.Ennek max pár nap alatt el kell múljon.
2023. okt. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Orális szex volt és ma vettem észre nem láttam egyik napon se csak ma
2023. okt. 23. 04:24
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

#4 te miről beszélsz? Mit kell megszoknia? Ha neked minden új csaj után piros a farkad, akkor menj orvoshoz, mert gond van veled.


Kérdező: urológus vagy bőr és nemibeteg gondozó. Minél előbb, mert nagyon komoly bajokat is össze lehet szedni.

2023. okt. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint egy pattanás kezdemény
2023. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell aggódnod! A nemi betegségek ma már jól gyógyíthatóak.
2023. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Így hogy csak láttam a foltot de nem tudok semmilyen tünetet hogy van e így azt tudom mondani hogy vagy pattanás lesz vagy herpesz, de inkabb pattanás csak mert a herpesz a makk és az körül alakul ki. Ennyire fent már nem, legalábbis én úgy tudom. Lány vagyok egyébként de volt már herpeszem 2szer is, igaz hogy nekünk sokkal másabb módon megy le mint a fiúknak de kinézetre ugyanaz és nekem volt ami így nézett ki először és utána lett fehér a teteje de akkor is még csak úgy nézett ki mint ha egy pattanás lenne, aztán már pár nap múlva lett csak jól látható hogy az tényleg herpesz. Kell egy pár nap míg kialakul rendesen, de azért egy orvost meglátogatnék én is, sajátommal is voltam, veszélyes tud lenni a herpesz nagyon ha nincs időbe kezelve, de mondom lehet csak egy pattanás lesz vagy valami gombás/bakteriális fertőzés amire adnak egy kenőcsöt aztán annyi, az nem veszélyes. Esetleg valami tüneted van? Fájdalom a foltnál, fájdalmas vizelet, terjedt e azóta, ilyesmi?!
2023. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!