Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kinek illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek illik fizetni az első randin?

Figyelt kérdés

aug. 23. 21:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
mindegyik randin a férfi fizet. ő az erősebbik nem és a nők könnyebben találnak másik férfit.
aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
68%
ilyet kérdezni merni??? persze h a férfinek kell.
aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%
Nekem azert jol esik, hogy ha a nő felajanlja, hogy fizeti a részét..amit nem szoktam hagyni de tenyleg jo gesztus
aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%

Én fizettem mindig, sosem volt második randi.

Egyszer úgy döntöttem, fizesse mindenki a magáét, ő vele azóta is együtt vagyok.


Szóval döntsön mindenki úgy, ahogy akar, én tudom, nekem mi vált be.

aug. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

3

Első randin nem kell sokat költeni. Egy párszáz forintos kávé kifizetését biztos nem fogom felajánlani, mert nagyon pitiánernek tűnik. Egy esetben tenném meg, amikor teljesen biztos vagyok benne, hogy soha többet nem akarom látni az adott pasit, és így viszonozni sem lesz lehetőségem egy másik alkalommal.

aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom sose volt randim.
aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%

Ja, és mielőtt jön a csóró, lúzer kommandó, hogy csak ingyen kávét, üditőt akarok, azokkal közlöm, hogy a nyári hőségben nem egyszer vettem üditőt, vizet a bolt előtt üldögélő hajléktalanoknak. Szóval ez nem a párszáz foprintról szól. Ez egy gesztus. Nincs az az Isten, hogy előkaparjak némi aprót a pincérnek.


5. voltam

aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%

én sokszor fizettem férfinek...nagyon vígadtak és hangosan mondogatták mindenkinek és csak ígérgették h majd meghívnak...sohase hívtak meg viszonzásul semmire se. ennyit a női gesztusról. nő sohase fizessen!!!

szimpla munkatársak, randik, komoly párkaocsolat - mindig a nagy kihasználást kaptam. undorítóak az ilyen férfiak!!!

aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen görcs nekem is volt.

Hónapokig galoppoztunk a 30-40 fokban a Duna parton, egy rohadt üdítőt, vizet is én vittem neki is ,mert meghalt volna szomjan a hülyéje.

Inkább szomjan halt volna mint bemegyünk valahova és illik meghívnia mert ő a pali….

aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
5%

A NŐNEK!!!

Egyenjogúság van, nem? Nem ezért harcolnak a nők több száz, talán ezer éve? Hát én olyan pasi vagyok, hogy az első randin én egy nőnek érzem magam, legbelül, tehát itt elvárom, hogy a nő fizessen, mert ha nem ezt teszi, akkor az a nő egy sóher, paraszt, köcsög aki két fillért is sajnál majd tőlem.

Ha kapcsolat lesz ebből, akkor ez a női énem eltűnik, és a képzeletbeli puncimból kifejlődik egy 17,8 centi hosszú, és egy 5,2 centi széles pénisz.

Ezután már előjön belőlem a férfiasság, mehet a fele fele dolog.

aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!