Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit illik fizetni a...

Mennyit illik fizetni a következő munkáért? Haveromat beültetem a kocsimba, fél órát autózunk, háromszekrényelemet beteszünk a kocsiba újabb fél órát autózunk várok szekrényeremet kitesszük a kocsiból és a haveromat fél óra alatt hazaviszem. A

Figyelt kérdés

három szekrényelem kiberakása összesen fél óra munka. Az a lényege, hogy lépcsőn kell levinni amit egyedül nem tudok megcsinálni.



Tehát összesen két órás lesz távol az otthonából és ebből fél óra nem túl nehéz pakolási munka.

Barátról van szó, így nem szeretném kihasználni, így rendesen meg akarnám fizetni, de azért nem annyit amennyit egy költöztető hiéna legombolna rólam.


júl. 20. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
10 ezret
júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Baráttól nem fogadnék el ezért pénzt.
júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg egy sörre. Barátnak nem szoktunk fizetni azért, mert segít elköltöztetni egy szekrényt.
júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha barát, inkább meghívnám egy ebéd/vacsorára és/vagy söröznénk.
júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy mivel tartozol. Ha barát csak legyinteni fog. Ma ő segített neked, legközelebb te fogsz neki. Persze azért hívd meg valamire.
júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 4 órás pakolásban segítettem. (Az elsőről a negyedikre kellett cipekedni.) Este beültünk sörözni. 4-4 sört és megért ittam. A haverom fizette. Én megvoltak elégedve a fizettséggel.
júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Barát ennyit ingyen segít.
júl. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Baluba ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy mit kér érte. Ha összeget mond, add oda. Ha azt mondja, hogy semmit (ha valóban barát, akkor ez lesz), akkor hívd meg vacsorára vagy sörözni.
júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szarul áll anyagilag de büszke. Ha túlfizetem megsértődik. Ha alul az meg szemétség lenne.
júl. 21. 06:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!