Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kinek illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek illik fizetni az első randin?

Figyelt kérdés

aug. 23. 21:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
48%
A férfinek illene, de manapság jobb ha 50-50, csak hogy ne legyen már ebből konfliktus..
aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

egyenlőség...aha... sohase lesz.

még mindig bántalmaznak férfiak nőket.

még mindig megerőszakolnak férfiak nőket.

még mindig vernek férfiak nőket.

még mindig alacsonyabb a megbecsülésünk és a fizetésünk.


egy kbaszott italt vagy ételt büdösek vagytok fizetni.


mi bezzeg költsünk ezerrel betétekre, tamponokra aztán h tesszünk akkor sminkekre, fordászokra, lakkokra, parfümökre, manikűrösre stb. edzünk stb.


de ti parasztok vagytok!

bennetek lévő nő - az nincs!

miért kell h legyen???


az h elbuzultok nem egyenlő a nőiességgel. az is egyike a szexuális betegségeitek egyikéhez.


akkor buzulj!!!

aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
87%

a férfinak kell a nő. a nőnek nincs igazán szüksége a férfira.


tehát férfi fizessen, mert akkor egyedül marad továbbra is az ágyban és a szánalmas, céltalan életében.

aug. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Totálisan nem érdekel. Én nő vagyok, eddig minden pasi felajánlotta hogy fizet (mindig olcsóbb helyeken voltunk, nem étteremben). Én mindig szabadkozok, aztán a végén mindig fizet valaki. Legtöbbször a faszi, de volt hogy erre hagyták hogy kifizessem a fogyasztásom. Tök mindegy. Annyira kicsinyes dolog ez a téma. Soha nem okoz porblémát kifizetni a magamét, de attól sem alélok el ha a pasi megteszi helyettem. Ha jó a randi akkor nem ez számít, ha rossz akkor meg pálne nem.
aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
77%

nem az van h a férfi eteti a nőt h nagyobb segge, melle legyen?


a nő meg azért fizessen h a férfinak ne maradjon puncija??? azért fizessen h neked majd farkaf legyen? aztán jöhet a fele fele???


akkor maradjon puncid és buzulj pasikkal!


nem kell egy nőnek se puncis "férfi".

aug. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként mindig felajánlottam, hogy fizetek, de elutasították. Úgy nőttem fel, hogy ez volt a természetes (hogy a férfi fizet, de én felajánlom). Utána már megy vetésforgóban.
aug. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
41%

12


Semmi gond. A hozzád hasonlókkal a randi közelébe sem jutunk, úgy hogy tárgytalan.

aug. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

A férfinak, de illik a nőnek felajánlania, amit jó esetben nem fogad el az első randin a férfi. Utána meg megbeszélés kérdése.


Mondom ezt úgy, hogy 1 évtizeddel ezelőtt 7 első randim is volt egymás után pár 7 különbséggel, ahol nő létemre nekem kellett meghívnom üdítőre a férfiakat, mert felőlük szomjan is hallhattunk volna a kánikulában (sétálos vagy bringás randik voltak). Sőt az egyiket Velencei-tó kör közben enni is, a másikat Balcsi tekerés közben befizetni bringajavításra is. Na nem is lett egyikkel sem 2. randi, merr már az elsőn lehúztak, én meg nem óhajtottam ebből rendszert csinálni.

aug. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
84%
A meghívó félnek. Ha ez probléma nem kötelező senkit randira hívni.
aug. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Az fizet, aki elhívta a másikat randira. Ha a férfi HÍVTA EL a nőt, akkor a férfi fizet. Természetesen, ha máshogy akarják, akkor megbeszélés kérdése, de ha nincs más megbeszélve, akkor a meghívó fél fizet. Pont. Ha ez nem tetszik, akkor nem kell embereket elhívni randizni.
aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!