Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés fázisában,ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés fázisában,ha már hetek óta beszélsz valakivel,akkor a nőnek is illik már írni,keresni a férfit?

Figyelt kérdés
júl. 13. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha én hetek óta beszélek egy nővel, de 2-3 hét után ő sosem keres engem, akkor hagyom az egészet
júl. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ismerkedéskor kölcsönösen kéne keresni egymást, érdeklődni és beszélgetni. Aztán ahogy időnk engedi, személyesen is találkozni.

A nők olyan mennyiségű férfiből válogathatnak a neten, hogy sajnos igen kicsi az esélye hogy találunk valakit akit érdeklünk is.

júl. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én ezért is szoktam néha azt csinálni, hogy nem írok és megvárom, hogy ő írjon. Ha nem ír, akkor nem érdeklem.
júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem, nem kell erre heteket vàrni és nincsen illik, nem illik típusú probléma.


Aki érdeklődik, az keres, a kölcsönösség pedig alapvetés.

júl. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ma 08:13


Amúgy igen ennek így kellene lennie,de a virtuális térben átlag vagy az alatti nők is, millió levelet kapnak,mert ugye alapban bárkire egy kattintás ráirni,a filterek használatáról meg ne is beszéljünk,ami szebbé teszi őket a valósággal szemben.Így egy idő utánymár teljesen immuniassá válnak arra,ha egy férfi rájuk ír, még akkor is,ha az normális és jól is néz ki.

júl. 13. 08:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ezt a játszmázós érzetű illik formát. Érzés kérdése.
júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ha már 2. naptól is csak én keresem akkor kuka m,ert azt gondolom marhára le se sz@r
júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ma már bárki megteheti.
júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd már el, hogy te "hetek óta beszélsz valakivel", vagy csak ráírogatsz mindenféle sallangokkal telitűzdelt üzeneteket.


Beszélni valakivel azt jelenti, hogy mindkét fél kommunikál aktívan, valamilyen adott témában vagy témákban.


Ha kétnapont írsz valakinek valami üzenetet, de nem ír vissza, az nem meríti ki a "beszélek valakivel" foglamát.


Ha én napok óta valóban beszélgetek egy nővel, de mindig én kezdeményezem, akkor nagyon karakánul megkérdezném, hogy "te gizi, te is szoktál néha gondolni rám, mert úgy érzem mindig én kereslek téged". A választól függően aztán eldöntöm, hogy balra vagy jobbra.

júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!