Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Illik erre rákérdezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik erre rákérdezni?

Figyelt kérdés
Ha már túl vagyunk sok randin, de még nem hozta fel a másik fél az érzelmeket, akkor illik arra rákérdeznem, hogy mit lát bennem, miért engem választott? Gond az, hogy ezt tudni szeretném?
júl. 9. 10:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább felesleges már. Ha kedvel a másik és ő is szeretne vmit, akkor azt jelzi.
júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok randi után se kerülnek elő az érzelmek, akkor nem vonzódik hozzád. Csak barátkozni akar. #1-esnek igaza van.
júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Kialakult a kapcsolat, de az érzelmeiről nem beszél, én pedig tudni szeretném, hogy mit lát bennem. Mert így olyan, hogy nem tudom mi az "indoka" rám.
júl. 9. 10:58
 4/27 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban vagyunk.
júl. 9. 10:58
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Kapcsolat?

Milyen kapcsolat ez?

Baráti? Üzleti? Szexkapcsolat?

Ha párkapcsolatnak gondolod, akkor még nem volt részed normális párkapcsolatban.

júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Pont azt akarnám tisztázni hogy milyen jellegü számára ez a kapcsolat?
júl. 9. 11:05
 7/27 anonim ***** válasza:
68%

Tehát még nem mondta ki, hogy szeret, ez a gond?

Ha tudni szeretnéd, az én párom nagyjából négy hónap után mondta ki először, ez nem azt jelentette, hogy addig szórakozott velem vagy csak laza kapcsolatként kezelt, neki a komolyabb érzelmekhez több idő kell. Nem mindenki ilyen, van aki már az első randi után azt érzi, szerelmes. Viszont szerintem az utóbbi nem olyan tartós, amilyen könnyen jön, olyan könnyen távozik is. Tapasztalat.

júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem a szeretlek szó (amúgy azt sem mondta de ez nekem nem gond) a gond, hanem az hogy nem mondta azt sem, mit lát bennem, miert velem van.
júl. 9. 11:16
 9/27 anonim ***** válasza:
Mindenki más. Neked az a fontos, hogy beszéljen az érzelmeiről, tehát akkor kérdezz rá. Pont, mint itt.
júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Soha egyetlen bók sem hagyta még el a száját, hogy pl. tetszel vagy csinos vagy? Esetleg, hogy jó veled lenni, beszélgetni?

Te mondtál már neki hasonlókat?


Egyébként nem mindenki tudja ezeket kimondani, lehet, hogy még idő kell hozzá. És hogy ellenpéldát is írjak: aki a pénzemért volt velem, az mondta a legtöbb bókot, pont azért, mert ezzel "etetett".


43/N

júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!