Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Illik erre rákérdezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik erre rákérdezni?

Figyelt kérdés
Ha már túl vagyunk sok randin, de még nem hozta fel a másik fél az érzelmeket, akkor illik arra rákérdeznem, hogy mit lát bennem, miért engem választott? Gond az, hogy ezt tudni szeretném?
júl. 9. 10:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, nekem úgy tűnik, hogy nagyon kevés önbizalmad van. Az egyáltalán nem baj, ha azt mondja, jól érzi magát veled, miért ne mondhatná!? Kapcsolati szinten is mondhatjuk, hogy jól érzem magam veled, mégis egészen más jelentése van, mintha egy barátnak mondaná az ember. Ennyi erővel a "szeretlek"-et is mondhatom a barátoknak, hiszen szeretem őket. Igen! És? Teljesen mást jelent egy párkapcsolatban és mást egy baráti kapcsolatban. Nem is értem azt, aki beleköt a "jól érzem magam veled" mondatba. Ez alapvetően egy pozitív mondat, ne kössünk már bele!
júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
58%
Azért, elég kevés az infó. Mióta randizgattok? Volt-e már intim együttlét vagy még csak randevúzgattok?
júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
49%
Ha ezt kérdezni kell akkor valószínűleg semmit. Unalomból van veled.
júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira gáz. Én elmondom magamtól, de amikor kuncsorognod kell a dicséretért, mert nincs önbizalmad, az nagyon ciki.
júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez olyan életszerűtlennek tűnik, mármint azt várni, hogy a másik megindokolja, hogy miért van veled. Ha visszagondolok, egyik kapcsolatomban sem ültünk le pár hónap után, hogy figyelj, ezért meg ezért vagyok veled. Egyszerűen működött, jó volt, miért kellett volna kivesézni?
júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap? sosem jönnék addig össze valakivel akibe még nem lennék szerelmes erre inkább nem írok mást.
júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
40%

Érdekes hogy nő pénzéért legyen férfi vele.

Nekem eddigi partnereim, párjaim többet kerestek mint én, sosem merült fel hogy ezalapján döntsek.


Nőknek akkor is kell megerősítés ha együtt vagy vele, bármely kérdésed helyénvaló.

2-5 év múlva is felteheted hogy mit szeret benned miért van veled.

júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!