Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Egy 173 cm magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy 173 cm magas nőnél, mennyi az a testsúly, amikor ti még randiznátok vele? Ha arcra nem csúnya, ápolt és inteligens. 35 éves

Figyelt kérdés
szept. 3. 16:55
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
73%
75-77 kg nem vékony,én 78 kg vagyok 173 centihez. Igaz, sokat fogytam már. Ámbár akárhogy is oszlik el rajta, azért a székről nem folyik le, de ha valakinek nem tetszenek a telt nők, akkor nem és ennyi, ezt el kell fogadni.
szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Exem 173 centi, és 78 kiló volt. És semmi rosszat nem tudnék mondani az alakjára.

Mostani barátnőm 172 centi, és 65 kiló. De láttam róla pár évvel ezelőtti képet, amikor ő is olyan 75-78 körül volt, és egyáltalán nem utasítottam volna el úgy sem.

De tudod, ez nagyon ember- és ízlésfüggő. Egyik haverom olyan, hogy szóba se állna olyan nővel, aki 173 centisen nincs meg legalább 90, de inkább 100 kiló. De olyat is tudok, akit meg már az is zavar, ha nem az anorexia határán van a csaj. Normális esetben meg egészséges határok között nem fog fintorogni. Az általad vázolt alkat pedig olyan 25-ös BMI körül lehet, ami valóban nem egy csont és bőr, de azért nem is kövér.

Ha meg valakinek nem tetszik a másik, akkor azt egy kicsit is értelmes ember kulturált módon fogja közölni. Bocs, hogy ezt mondom, de egy tahóért nem kár.

Viszont ez a barátnőd-munkatársad sürgősen keressen fel egy pszichológust, vagy akár egy pszichiátert, mert egyáltalán nem normális az, hogy attól, mert egy primitív bunkó beszólt neki, úgy összeomlik, mintha legalábbis a fél családja halt volna meg...

szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
#32. Biztos volt ott más is. Csak szégyelli mondani. A pszihológus ráfér, az biztos. Igazad van!
szept. 3. 21:28
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm!

Persze, az érthető, hogy rosszul esik neki, szerintem alig van ember, akinek ne esne rosszul a becsmérlés. Meg alacsonyabb önértékelésű embereknél gyakori jelenség sajnos, hogy egy negatív véleménynek nagyjából tízszeres súlya van a pozitívval szemben. (Sőt, lehet, hogy keveset mondtam.) Nem gyakori, hogy egy egyébként irreleváns, bunkó embernek a szavára nagyságrendekkel többet adnak, mint egy olyanéra, aki nagyságrendekkel jobb lehetőség lenne. Mondjuk önmagában ez is már megérne egy beszélgetést a pszichológussal, mert egyáltalán nem előnyös, ha valaki pont azok véleményét tekinti szentírásnak, akikét meg sem szabadna hallani, és mellette észre sem akarja venni azt, ha valaki tartja valamire.

De hogy ezért napokig sírni, elzárkózni, meg gyakorlatilag az egész életét félredobni? Nem szeretem valamire azt mondani, hogy nem normális, de sajnos ez már tényleg az a kategória, ami nem normális. Ez egyetlenegy ember véleménye volt, ráadásul csak egy kvázi ismeretlené. Ilyenkor annyi a teendő, hogy elkönyveli magában, hogy sajnos egy tahó akadt a horogra, elküldi a fenébe, és próbál keresni egy értelmesebb randipartnert. Ha az ember egy kicsikét is nyitott szemmel jár-kel a világban, akkor látja, hogy nagyon sok olyan ember is boldog párkapcsolatban él, aki tényleg kövér, vagy egyéb előnytelen tulajdonsága van. Van egy kb. 130 centis törpenövésű ismerősöm, mióta ismerem, mindig van barátnője. Egyik távoli rokonom lehet vagy 175 centi mellé 130 kiló, ráadásul még legyünk őszinték: arcra sem a legszebb nő, de idén lett 15 éves a lánya. Oké, hogy azóta a férjétől már elvált, de azért ezek szerint csak nem "láthatatlan" a férfiak számára, sőt, azóta volt több kapcsolata is. Meg ha most belegonolok... a legtöbb olyan lány/nő ismerősömnek, akik alsó hangon is egy tizessel súlyosabbak munkatársadnál, mindegyiküknek van, vagy volt már kapcsolata. És nem csak úgy "ha ló nincs, jó a szamár is" alapon, hanem olyannal, aki tényleg odáig van értük.

Ezt kellene megértenie, hogy a szépség egy szubjektív dolog, van, akinek ez tetszik, van, akinek az. Tök mindegy, hogy hogy néz ki az ember, mindig lesz olyan, akinek nem tetszik. Csak nem erre kellene figyelnie.

A másik, amit meg kellene értenie, hogy nem ez az egyetlen pasas létezett a világon.

Meg egy kicsit meg kellene tanulnia objektíven értékelnie magát. Volt nekem is nulla önbecsülésű barátnőm, hasonló tévképzetekkel, akkor vettem elő a mérleget, meg a BMI-táblázatot, és megmutattam neki, hogy az, ami nála kijött eredménynek, mit is jelent. Mellette hozva pár olyan példát, ismertebbeket is, akik nála jócskán testesebbek, és mégis kiegyensúlyozott, boldog, megbecsült emberek.

Tudom, persze, ez csak egy szintig hatásos, amikor valaki már nagyon elindult a lejtőn, akkor a napnál is világosabb tényeket sem képes felfogni, csak a tévképzeteit látja maga előtt, de ilyen esetben meg már tényleg haladéktalanul szakemberhez kellene fordulni, mert aki már abban a fázisban van, az magától nem fog helyreállni.

szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!