Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet ilyet kérni egy lánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyet kérni egy lánytól szerintetek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni egy fiúval, és nagyon kedves meg minden, tudom hogy tetszem neki, és mindig dícséri is a külsőm. Most éppen vékonyabb vagyok mit szoktam, de egészséges a súlyom így is. Amikor mondtam neki, hogy általában kb 5 kilóval több szoktam lenni, csak az elmúlt hónapokban folytam le (amúgy nem fogyókúráztam,meg nem volt direkt csak valahogy így alakult), akkor mondta, hogy szerinte jobban állna nekem ha visszaszedném azt az 5 kilót. Ezt azóta is többször mondogatta viccesen.

Tudom, hogy nem gyakorolna rám nyomást meg semmi, de igazából ha neki tényleg jobban tetszene nem zavarna ha visszatérnék a régi súlyomra (magamnak így is úgy is tetszek). Szerintetek rossz dolog valaki más miatt változtatni az embernek a külsején? Illetve bántó dolog valakinek ilyesmit mondani? Nem tudom eldönteni, mert ha valaki azt mondaná (még ha csak poénkodva is), hogy csinosabb lennék ha 5 kilót fogynék azon nagyon kiakadnék, de ez így még valahogy jól is esik.



2020. nov. 5. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Soha senki nem ér annyit, hogy miatta változtass. Majd ez jusson eszedbe akkor, amikor szakítotok. Olyan vagy amilyen, ne akarj valakinek megfelelni. Első lépés az alárendelt szerep felé! Én szóltam.
2020. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem kért tőled semmit, egyszerűen kedves akar lenni. Ha nem magadtól fogytál, akkor úgyis ha jól érzed magad vissza fogsz állni a megszokott súlyodra. Ezért nem érdemes többet enni, legfeljebb tudod, ha úgy alakul, akkor nem fogja zavarni.
2020. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem minden fiú és férfi kedveli a csontkollekciókat!

Neki talán jobban bejönnél ha pár kilót magadra szednél, de emiatt ne egyed túl magad. Idővel meglátod, hogy érdemes-e a kedvéért még 1-2 kilót is felszedni.

2020. nov. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretem az ilyet, akkor sem, ha én is azt akarom. Tehát ha a fütyi azt mondaná, szép lennék szőkén, és én is lennék szőke, akkor ezáltal lenne egy keserű szájízem. Nem szeretem a célozgatós, változtatós kommenteket.
2020. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Soha, senki miatt ne változtass, ha minden rendben.

Ha 80-100 kg vagy, a szerelmed meg arra ösztönöz, hogy fogyjál

le, élj egészségesen, akkor a kapcsolatotokat akarja menteni.


Ez az alak, meg tulajdonképpen azt jelzi neked, hogy

nem tetszel neki maradéktalanul.


Eszed ágába ne jusson azért falni, hogy öt kilót magadra szedj.

Az megalázkodás, alávetettség, önfeladás.


Hanyagold.

Millióan vannak rajta kívül, akiknek úgy tetszel, ahogy vagy.


Mondd neki, tartottad szerencsének az ismeretséget, de most már

"jó napot!".

2020. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!