Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz azt mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz azt mondani, hogy akkor jönnék össze veled, ha lefogynál?

Figyelt kérdés

jún. 10. 22:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nagyon megalázó. Keress mást. Majd akkor lefogy, ha ő maga le akar fogyni.
jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt mond amit akar a másik meg úgy veszi ahogy akarja.


Nálam olyanok szoktak lenni mikor átlagként szürkeegérként nem vesznek észre, aztán céges rendezvényeken vagy ha látnak munkán kivul meg leesik az álluk és elkezdenek nyomulni. Én speciel ezt rühellem. Általában azokat a pasikat értékelem csak akik egyébként is észrevesznek. És nem azokat akik instamacáktol vagy kikent kifentektől bepörögnek.

jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%
Hülye kérdésre hülye választ vársz?
jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy olyan kulfoldi műsor ahol ronda nöket szedtek össze hogy átnűtik felöltöztetik és kifutó modelleket faragtak belőlúk. Na köztük is volt akinek az exe aki anno elhagyta dobta, vissza akart kaparni. És tanácsolták neki pszichologus hogy nem ajánlja hogy visszafogadja azt aki dobta csak mert most szép és nekikezd kaparni.
jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nem mondunk ilyet. mondd h nem akarsz összejönni vele, nem kell indokolni.
jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Ráadásul a nők a hormonok miatt sokkal nehezebben fogynak mint pl a férfiak, meg rengeteg betegség is van, amitől nem tud egyszerűen, "gyorsan" fogyni. Mielőtt kijelentenél ilyet neki, nézz utána, hogy milyen betegségek vannak, amik konkrétan zsákutca az orvosi szférában, inzulinrezisztencia, ez egy átok a nőknek, és még rengeteg ilyen van.

Amúgy hány kiló és milyen magas, milyen az alakja? Pl nekem tetszenek a ducibb lányok, lehet csak a te szemednek kövér, miközben a másiknak, jelen esetben nekem főnyeremény lenne. Egyáltalán nőről vagy férfiról van e szó, hány éves? Kevés az információ nekem.

jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
#6 én pont a középút vagyok és nagyon megosztó. Nem érzem, hogy szétfolyok, de vékony sem vagyok, 80/170 cm vagyok, most fogytam le közel 20 kilót. Jelenleg valaki szerint túl sok, valaki szerint nagyon jól áll nekem ez az alak. Szerintem majd a kêrdező eldönti, neki tetszik e.
jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így rendben vagy, legelabbis az én ideálomnak, én általában 70-80-90 kiló közti lányokat látok szépnek.

#6

jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Sztem hülyeség ilyet mondani, mert az egy dolog, hogy jelen állapotában nem tetszik neked az illető, de nem tudhatod, hogyha lefogy, szerinted előnys, vonzó módon fogy-e. Lehet, akkor sem fog tetszeni, de hát már megígérted. Ilyenkor érdemesebb azt mondani, hogy ne haragudj, az ízlésemnek te túl nagydarab vagy / nem vagy elég vékony.
jún. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#6

Tippre kb. 156cm/80+kg lány.

jún. 10. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!