Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz azt mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz azt mondani, hogy akkor jönnék össze veled, ha lefogynál?

Figyelt kérdés

jún. 10. 22:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Az a 3xl ruhameret kb . S ruhameret legyen? Vagy csak 1 ruhamerettel legyen vekonyabb? Nem mindegy.
jún. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
#11 ebben a formában mindegy. Ha már feltétel, akkor teljesen mindegy hogy 5 vagy 15 kiló. Ez a szitu senkinek sem kényelmes.
jún. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha neked nem jön be így, akkor hagyd. Nekem ez ideál, alacsony, duci, álmaim nője lenne, sajnos eddig csak egy iyen barátnőm volt. :(

De a magasságához képest neki nagyon sokat kellene fogynia, pl bmi szerint, ez lehet pár hét, de akár pár év is. És egy nőt a súlya miatt hajtani....szerintem több kárt okozol neki ezzel.

jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

13..., nem az a baj hogy a hajtás, "több kárt okoz".. -_- Nem mondunk ilyet egy másik embernek, ha empatikus emberek vagyunk. Felnőtt emberrel állunk szemben, ha akar, majd akkor lefogy, nem nekünk kell rugdosni őt, nem nekünk kell elvárásokat támasztani felé, hogy ezt most tegye meg a mi kedvünkért.

Kérdező, ha nem tetszik, hagyd ott, nem kell levezetni, hogy hogy lenne jó nő neked, nem azért él, hogy neked megfeleljen.

jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Pff, 157 centi vagyok és voltam 87. Ha normálisan akarna lefogyni, minimum 2 évébe telne.


Ez a legjobb eset, mert lehet kiderül, hogy IR-es, crash diétát választ, és félúton visszaszedi és pluszban rá, esetleg érzelmi trauma éri, amire túlevéssel reagál.


Plusz nem ártana tudni, mi az oka az elhízásának, mert mindig van valami. Akár csak a "food noise", függőség, ED, esetleg védi magát valamitől, stb.

jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem lenne megalázó. Tisztában vagyok vele, hogy a normál vagy vékony alak a vonzó. Számomra is jobban néz ki egy ilyen nö, mint a túlsúlyos.
jún. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#16 nem is neked, a csajnak lenne megalázó......
jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
13%
16-os vagyok, nö vagyok.
jún. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%
18, de nem az a nő.
jún. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem gond, mert legalább célt adsz neki.
jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!